Autor Tema: Prijevoz psa u automobilu?  (Posjeta: 35329 vremena)

Offline Step

  • K
  • *
  • Postova: 20
Odg: Prijevoz psa u automobilu?
« Odgovori #15 u: 08. 10. 2008. 09:57:32 »
Jedan način,kako okolnosti dozvoljavaju i karakter psa,mlada barakuša 6.mj.vožnja juče 240 km.malo je ranije još trebalo da"posti"od hrane i sve o.k.ovako malo "znoji".Čebe od kerova na pod pajera ,zarolano sjedište i prostora koliko hočeš.Za druge prilike imam drugačije načine čak njih još tri i sve ču prezentirati.



zanimljiv način  rol

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: Prijevoz psa u automobilu?
« Odgovori #16 u: 08. 10. 2008. 10:14:32 »
gepek i nikad nema problema uskoče budu mirni i čekaju. Kad je vruće izbjegavam sunčana mjesta i nikad ne idem na piće nego odmah sa psima kuć ili ih izvadim iz gepeka van
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: Prijevoz psa u automobilu?
« Odgovori #17 u: 08. 10. 2008. 10:42:29 »

Ne znam stvarno, morao bi je izmjeriti. Odeš u prvi pet shop i vidiš kakvih ima.

u tome i je problem što niti oni neznaju, jedan mi nudi kavez veličine 150x150 kao da prevozim manjeg slona, drugi mi nudi neki minijaturni kao za hrčka  teaa
Ne znam koji auto imaš. Gajbica za mog prepeličara taman stane u gepek Nivi, znači da sve stvari kaj vozim taj dan u lov su mi na zadnjem sicu. Što je u redu, jer mi je lakše i na dohvat ruke!

Offline almir

  • K 500
  • ***
  • Postova: 657
Odg: Prijevoz psa u automobilu?
« Odgovori #18 u: 08. 10. 2008. 11:47:44 »
evo ja sam to rijesio ovak mada ima prednosti i nedostataka.   
dobra strana plastike je lako ciscenje a losa da je psu sklisko pa bas nevoli da skace unutra (stane prednjim nogama pa mu ja pomognem) jedna od gresaka i stranica do sjedista, nebi bilo lose da sam dio iznad sjedista napravio od mreze zbog preglednosti kad vozim u rikverc  al i to ima dobrih strana jer mi nesmetaju svjetla kretena koji mi vozi 20cm iza. Zaboravio sam stavit neke nosace da lakse stavim box u auto i van al ni to nije frka kad box ima 15kg. Sve u svemu zadovoljan sam a i  :smil4226ce1d491b5: je.
ovo ako si malo spretan napravis doma za koji sat i bit ce ti funkcionalnije od tvornickog a i jevtinije
   Pozdrav
PS fala majstoru  just

Offline lovacpd

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1277
  • Nema lova bez starog Garova!
Odg: Prijevoz psa u automobilu?
« Odgovori #19 u: 08. 10. 2008. 17:25:30 »
daj mi dimenzije....da bartu dokazem da moze i u clia da stane korpa.....
Zuto zensko i zuto pasce ne vodi kuci!!! (M.Lovric, davnih 80-tih)

Offline almir

  • K 500
  • ***
  • Postova: 657
Odg: Prijevoz psa u automobilu?
« Odgovori #20 u: 08. 10. 2008. 19:26:42 »
evo skica i mjere

Offline Tihomir

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1423
Odg: Prijevoz psa u automobilu?
« Odgovori #21 u: 08. 10. 2008. 19:31:55 »
evo skica i mjere

Super ti je kutija,lijepo izgleda. Ja sam vidio sličnu je imao lik u Fabiji,samo je kod njega mislim bila podjeljena za 2 psa.
Dobra kob  d1

v=BtLBo7C8P1c&feature=related

Offline Step

  • K
  • *
  • Postova: 20
Odg: Prijevoz psa u automobilu?
« Odgovori #22 u: 08. 10. 2008. 19:52:04 »
e to mi se sviđa, svaka čast  d4 d4

Offline almir

  • K 500
  • ***
  • Postova: 657
Odg: Prijevoz psa u automobilu?
« Odgovori #23 u: 08. 10. 2008. 19:57:58 »
nismo mi ni bedasti kolko na prvu loptu djelujemo happi
ja u njemu vozim pticara od 35 kg i frajeru je super u nedjelju bi trebo da stavim njega i epanjela al mislim da za to nema sanse pa ce mali na sjediste
« Zadnja izmjena: 15. 10. 2008. 00:00:32 od almir »

Offline zhrvoje

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2457
  • Gun Nut
Odg: Prijevoz psa u automobilu?
« Odgovori #24 u: 08. 10. 2008. 19:58:58 »
Gepek je sasvim ok za prijevoz psa, posebno ako auto ima peta vrata pa se moze skinuti zadnja polica pa da pas ima svijetla i dovod friskog zraka. Onda ga se samo mora naucit da ne preskace na zadnji sic  ;D  ;D. Tu pomaze mrezica koja se postavi okomito iza zadnjeg sica i mrak d4 d4!!
Hunting is getting as close as you can, shooting is getting as far away as possible.
https://www.youtube.com/channel/UCnDcMjnFpvRMCtlVHqFqUVQ

Offline Tihomir

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1423
Odg: Prijevoz psa u automobilu?
« Odgovori #25 u: 08. 10. 2008. 20:03:32 »
Ja bio u jednom na golubovima i došao lik s đžipom malo tamo,a išao je na prepelice i imao je pričara u gepeku. Tako lik vani priča s ekipom i odjednom vidimo mi pas na vozačevom sjedalu  ;D ;D al je bila zajeb.... :"Brzo,brzo makni ga da ne upali auto i ode..."  ;D ;D   eto treba imati boks za prijevoz pasa,ako zbog ničeg drugog onda zbog toga da ti pas ne pobjegne.....s autom  pic

 rol rol rol
Dobra kob  d1

v=BtLBo7C8P1c&feature=related

Offline zhrvoje

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2457
  • Gun Nut
Odg: Prijevoz psa u automobilu?
« Odgovori #26 u: 08. 10. 2008. 20:13:11 »
i jos jedna stvar, uvijek voziti psa u gepeku svog auta, a nikako u svakom lovu gurati psa u tudji auto i jos po mogucnosti u gepek auta sa cetvora vrata(nema svijetla) >:( >:(. Nagledao sam se pasa koji se nakon takve avanture tresu kao sibe i ne mogu doci na sebe cijeli dan.
Hunting is getting as close as you can, shooting is getting as far away as possible.
https://www.youtube.com/channel/UCnDcMjnFpvRMCtlVHqFqUVQ

Offline almir

  • K 500
  • ***
  • Postova: 657
Odg: Prijevoz psa u automobilu?
« Odgovori #27 u: 08. 10. 2008. 20:16:20 »
Gepek je sasvim ok za prijevoz psa, posebno ako auto ima peta vrata pa se moze skinuti zadnja polica pa da pas ima svijetla i dovod friskog zraka. Onda ga se samo mora naucit da ne preskace na zadnji sic  ;D  ;D. Tu pomaze mrezica koja se postavi okomito iza zadnjeg sica i mrak d4 d4!!
ok svako svoje zna al recimo ides iz lova s gonicem koji je bas u predzadnjem pogonu proso kroz kaljuzu pa ga ti pusti u auto i odi na zadnji pogon il ce ti auto trebat ciscenje il ce krepat u gepeku ovako  sauf a
pesek :hundtrinkend:

Offline nazime

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1486
  • Vodu za nikim, vino za nekim, rakiju za svakim
Odg: Prijevoz psa u automobilu?
« Odgovori #28 u: 08. 10. 2008. 20:21:37 »
Ja svog vozim u gepeku, napisah ranije, ali ga svežem da ne preskače. Ali ne trebam ga ni vezati jer zna svoje mjesto i ne preskače. Pri odlasku od kuće gleda kroz prozor, a na povratku većinu vremena leži.
Ne smeta mi ako je i prljav pa ide u auto, ipak je to njegovo mjesto, i kad treba očistim.

Offline zhrvoje

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2457
  • Gun Nut
Odg: Prijevoz psa u automobilu?
« Odgovori #29 u: 08. 10. 2008. 20:33:41 »
Gepek je sasvim ok za prijevoz psa, posebno ako auto ima peta vrata pa se moze skinuti zadnja polica pa da pas ima svijetla i dovod friskog zraka. Onda ga se samo mora naucit da ne preskace na zadnji sic  ;D  ;D. Tu pomaze mrezica koja se postavi okomito iza zadnjeg sica i mrak d4 d4!!
ok svako svoje zna al recimo ides iz lova s gonicem koji je bas u predzadnjem pogonu proso kroz kaljuzu pa ga ti pusti u auto i odi na zadnji pogon il ce ti auto trebat ciscenje il ce krepat u gepeku ovako  sauf a
pesek :hundtrinkend:

U svakom slucaju gepek treba zastititi od prljanja, vani se moze kupiti kao neka presvlaka umetak za gepek specijalno za prevoz pasa, ja uvijek imam komad 2x2m vostanog platna, to rasprostrem po gepeku i nema problema ni s blatom ni slicnim. Jedini pravi problem pri prijevozu pasa u autu je miris, posebno ako se je jos pas u lovu uvaljao u neku strvinu, onda je to naprosto fenomenalno ref ref!!!
Mi uvijek imamo specijalizirani auto samo za lov - prije renault 4, sada UAZ tako da ni to nije problem, takav auto naprosto mora "mirisat" na pse i divljac  ;D ;D!!
Hunting is getting as close as you can, shooting is getting as far away as possible.
https://www.youtube.com/channel/UCnDcMjnFpvRMCtlVHqFqUVQ