Autor Tema: Lijep pozdrav  (Posjeta: 1765 vremena)

Offline ika

  • K
  • *
  • Postova: 17
Lijep pozdrav
« u: 21. 11. 2012. 14:17:29 »
Lijep pozdrav svima,
svježa pridošlica  Vašem forumu, za sad još nisam lovac (lovica) al razmišljam o tome, trenutno studiram (matematika - pa ako će tko imat kakvih problema sa njom uvijek me može kontaktirat), nadalje prijavila sam se ovdje u nadi kako će moć netko pripomoć, jer ipak tko može bolje pomoć nego lovci i oni koji se bave određenim pasminama, trenutno sam u nabavci pas za svog oca koji je lovac, znam da moram pripazit na dosta toga prilikom odabira pa nebi htjela "bacit" novac u zrak, a i naposlijetko iznevjerit novog vlasnika psića:)

Imam već jednog psa, zlatnog retrivera imenom Ben,al nema papire, okušala sam se unjegovoj dresuri što je jako dobro prošlo i stvano je poslušan, pa se nadam kako ću moć pripomoć i ocu oko novog bebolinca.

Za novog psića najviše se bojim oko polaganja ispita i kako to sve ide, što je sve potrebno položiti i tako dalje, recimo neke osnove kinologije  m1  (da ne zaboravim radi se o špringeru :P )

Još ponešto o meni imam 23 godine i iz okolice Zgreba sam (Zaprešić ) :)
The cat has too much spirit to have no heart.

Offline goc

  • K
  • *
  • Postova: 57
Odg: Lijep pozdrav
« Odgovori #1 u: 21. 11. 2012. 15:46:12 »
Dobrodosla!!!   Ovdje ces naci i dobiti sve odgovore,i puno toga nauciti od kolega . Zelim ti puno srece u nabavci psa.!! :smil4226ce1d491b5:

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: Lijep pozdrav
« Odgovori #2 u: 21. 11. 2012. 16:28:29 »
 welcome  :-*
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline zmajcom

  • K 100
  • **
  • Postova: 420
Odg: Lijep pozdrav
« Odgovori #3 u: 21. 11. 2012. 16:29:45 »
 welcome dobro razmisli koju pasminu trebaš,za koju vrstu lova,odgovara li špringel i tako...

Offline Milan26

  • K 100
  • **
  • Postova: 320
Odg: Lijep pozdrav
« Odgovori #4 u: 21. 11. 2012. 16:45:07 »
 welcome welcome

Offline VEThunter

  • Moderator
  • K 1000
  • *****
  • Postova: 1143
Odg: Lijep pozdrav
« Odgovori #5 u: 21. 11. 2012. 16:52:08 »
 welcome susjeda
Slavonijo tko te nije volio, ne zna što je izgubio...

Offline JANEZ L

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 5623
Odg: Lijep pozdrav
« Odgovori #6 u: 21. 11. 2012. 16:56:36 »
Lp!

 welcome z10



Lovski zdravo
Janez L
...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti, ni greh...

[img width=100 height=99]http://i60.tinypic.com/s

Offline ika

  • K
  • *
  • Postova: 17
Odg: Lijep pozdrav
« Odgovori #7 u: 21. 11. 2012. 16:59:44 »
Hvala na dobrodošlici :)

Što se vrste lova tiče to sam već informirana i provela recimo duboko istraživanje o tome, na našem lovnom području najčešće pasmine su ptičari - a oni mi dođu ko pod normalno :P , a špringeri po mojoj procijeni također odgovaraju ( vidjela sam da me netko nazvao susjedom pa se nadam da sam dobro procijenila, ako nisam neka me demantira :P )

sad sam uzela malo vremena pa počela tatu propitkivat o tome svemu kako ide... nadam se da mu nije ništa postalo sumnjivo, samo je donio zaključak da bi htjela polagat lovački ispit što je za sad ok.. :P

The cat has too much spirit to have no heart.

Offline Nosler

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 6944
Odg: Lijep pozdrav
« Odgovori #8 u: 21. 11. 2012. 17:15:23 »
Dobro dosla! zagi
Nekad sam imao dva springera... d4 Predobra pasmina za lov sitne divljaci uz vrlo malo truda.
Da lovim fazane mislim da bi opet jedan takav spavao na fotelji. teaa
I aint asked any pardon for anything I've done.

Offline banjsakz

  • K 100
  • **
  • Postova: 329
  • dobra kob
Odg: Lijep pozdrav
« Odgovori #9 u: 21. 11. 2012. 17:18:48 »
pozdrav i dobro došla susjeda...često se družim sa lovcima iz zaprešića...postani lovica i neće ti biti žao...izbor psa ti je odličan zagi
narod je konj a jahači se mijenjaju...

Offline ika

  • K
  • *
  • Postova: 17
Odg: Lijep pozdrav
« Odgovori #10 u: 21. 11. 2012. 17:41:48 »
Baš sam si nekak onako  z11,  čim vidim da sam se dobro odlučila :)

Možda postanem jednog dana lovica, nikad se ne zna, mislim možda omoguće lov bez puške i potrebe za pucanjem, to mi je nekako onako... žao   paci, ja bi radije šetala lovištem i koristila psa... mislim da bi mi bilo sasvim dobro... :P
a i opet ono vatreno krštenje :P
nebi hvala :P ( stariji lovci su malo zločesti pa bi svaku priliku iskoristili za po guzi.....  hao)
The cat has too much spirit to have no heart.

Offline Brane

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1363
  • ... Lovac - Vrbje ...
Odg: Lijep pozdrav
« Odgovori #11 u: 21. 11. 2012. 18:29:09 »
Ika, dobro došla na forum !!  z10 

P.S.  Nebi stariji lovci iskoristili svaku priliku "za po guzi" , vatrenije bi ti bilo sa nama mlađima  >:D  fre   
(malo šale  ;) )
.... Lijepo je biti lovac ovoga našeg kraja ....

Offline ika

  • K
  • *
  • Postova: 17
Odg: Lijep pozdrav
« Odgovori #12 u: 21. 11. 2012. 18:42:14 »
hehe
vidiš ima i tu nešto...
samo što su kod nas u savezu baš neozbiljni :P ko mala djeca su.... pa ti njima nije ništa za vjerovat...
a i sreća pa nema toliko mladih....

a i samo kad se sjetim da sam im računala prosiječnu starost.... bila je dobro debelo preko 50...  happi
još kad se uzme u obzir da dugo nisu imali nikog novaka... nije to za prepustit slučaju  teaa
The cat has too much spirit to have no heart.

Offline lovac10

  • K 500
  • ***
  • Postova: 689
Odg: Lijep pozdrav
« Odgovori #13 u: 21. 11. 2012. 18:43:06 »
Pozdrav
Dobro došla
Odi na Hrvatski lovački portal i pogledaj temu LOV SA ZLATNIM RETRIVEROM

Offline danimus2005

  • K 500
  • ***
  • Postova: 723
  • "...nigdar ni tak bilo, da ni nekak bilo..."
Odg: Lijep pozdrav
« Odgovori #14 u: 21. 11. 2012. 18:48:38 »
ja bi radije šetala lovištem i koristila psa... mislim da bi mi bilo sasvim dobro... :P
a i opet ono vatreno krštenje :P
nebi hvala :P ( stariji lovci su malo zločesti pa bi svaku priliku iskoristili za po guzi.....  hao)
z14
Lijepi pozdrav uz želje da što prije položiš lovački ispit, a u lov možeš i bez oružja: ti ćeš sa psom u šetnju u lovište, a mladi kolege će  2p 2p i biti ti zahvalni na dobro istreniranom psu koji im je omogućio dobar ulov.   hao hao hao

Malo se šalimo, nemoj ništa zamjerit!

Dobro nam došla i dugo se družila sa nama.

 d4

 z10
.....dok je zbrojovka ili suhl u mojoj ruci, neka bježe sve koke, patke, mačke, fazani, lije, srne, svinje, jeleni i vuci.....