Autor Tema: Nikola - sve o meni  (Posjeta: 1004 vremena)

Offline Nikola

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1940
    • LD "JELEN" Divuša
Nikola - sve o meni
« u: 22. 10. 2007. 21:43:14 »
Evo kako je i Zoran detaljno opisao sebe, budem i ja probao...

Ročen 1977.
Moji počeci zanimanja za lov kreču od oca koji je lovac punih 37 godina. U bližoj obitelji imam još i strica koji je takočer lovac sa stažom kao i moj otac.
Kao klinac od nekih 12 godina u lov sam išao s ocem na otvorenje lova i na razne radove u volijeri gdje se uzgajao fazan a koja je bila u blizini moje kuče. U tim godinama sam i prvi put posjetio streljanu na kojoj su se gačali glineni golubovi. Moj posao je kao i svakog klinca bio da se skupljaju golubovi izmeču serija.
 Daljnje zanimanje za lov je prekinuo rat. U Zagrebu završavam srednju školu.
1995. godine se vračam kuči i onda krečem sa stažiranjem koje je potrajalo do kraja 1996. godine.
Lovački ispit polažem 1997. u Hrvatskoj Kostajnici.

Kako je moj otac lovnik ja mu dođem kao desna ruka jer sve moguće administrativne poslove radim preko računala.
2003. u Skupština LD me postavlja za rizničara, 2005. godine Izvršni odbor me imenuje voditeljem Streljačke sekcije. Ove funkcije obavljam još i danas.

E sada ... KAKO SAM DOŠAO NA PORTAL I FORUM LOVAC

Zadnjih nekoliko godina bavio sam se idejom o pokretanju web stranice svog lovačkog društva. U prošlogodišnjem damskom lovu brat našeg LOVCA me informirao o portalu LOVAC..

Isti dan navečer sam več surfao po stranicama i forumu koji je onda imao svega nekoliko članova..
Mislim da sam prve postove razmjenio s "hunterom" lovcem u USA.

U daljnjem razvoju situacije uz pomoč LOVCA sam uspio podignuti web stranice svojeg LD a sam LOVAC me zamolio da mu pomognem s forumom LOVAC.
Onda nije toliko bilo posla, sada ima puno više članova pa sama logika govori da ima i nešto posla.
Ovaj FORUM je mjesto gdje sam upoznao divne ljude i lovce.. saznao masu stvari koje su mi bile nekako nejasne.. Osobito o balistici zahvaljujuči MEDI..

I dalje smatram da je ovaj FORUM ozbiljno virtualno mjesto sastajanja lovaca  velikog područja (zemljopisnog, interesnog, i ostalog)

A sve zahvaljujuči LOVCU kao pokretaču, i nama FORUMAŠIMA kao dijelu tog projekta, jer je forum zbog nas i kreiran...kažem "nas" jer se osječam dijelom zajednice FORUMA, nimalo vrijednijim ili uzvišenijim članom jer imam administratorske ovlasti

Ciljevi i uloga FORUMA su jasno odrečeni...več je na puno mjesta napisano..

Adminstriranje na forumu je velika obaveza ali mi je draga, jer se osječam dijelom velike i drage zajednice bez obzira bio ja admin ili ne.. danas, sutra ili za 10 godina.

ovo je mjesto gdje uživam...


Pozz
« Zadnja izmjena: 22. 10. 2007. 22:13:34 od Nikola »

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Nikola - sve o meni
« Odgovori #1 u: 22. 10. 2007. 22:10:43 »
Dragi nas Nikola hvala na svim detaljima i lijepo je znati da si i ti samo covjek ,a ne neki svemoguci administrator ;D ;D ;D
 Na salu stranu ali ovakva predstavljanja su super i ja cu se potruditi oko svog. d4

Offline Nikola

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1940
    • LD "JELEN" Divuša
Odg: Nikola - sve o meni
« Odgovori #2 u: 22. 10. 2007. 22:18:35 »
Ovaj Forum je zapravo jako mlad. Nema ni punih godinu dana, puno se stvari desilo od pokretanja,
Predstavljanje je uvedeno naknadno.. neke je članove zaobišlo tako da se sada polako odrečuju ti poslovi...

Novi članovi su obavezni s predstavljanjem....

Sad sam dobio ideju da godišnjicu FORUMA moramo nekako proslaviti..

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Nikola - sve o meni
« Odgovori #3 u: 22. 10. 2007. 22:45:50 »
Ovaj Forum je zapravo jako mlad. Nema ni punih godinu dana, puno se stvari desilo od pokretanja,
Predstavljanje je uvedeno naknadno.. neke je članove zaobišlo tako da se sada polako odrečuju ti poslovi...

Novi članovi su obavezni s predstavljanjem....

Sad sam dobio ideju da godišnjicu FORUMA moramo nekako proslaviti..
ja sam za samo mi reci kad bi trebala biti godisnjica da se pripremim. z10

Offline Bobi

  • K 100
  • **
  • Postova: 326
Odg: Nikola - sve o meni
« Odgovori #4 u: 23. 10. 2007. 01:56:18 »
E sad Nikola odmah te bolje poznajem, ustvari kao da te znam vec 100 godina  ;D

A godisnjica ti je fantasticna ideja  z1

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
Odg: Nikola - sve o meni
« Odgovori #5 u: 23. 10. 2007. 02:27:36 »
 d4 Zahvaljujem Nikoli što se predstavio članovima foruma a naravno pri tome i svim posjetiteljima. Razina  privatnosti na Forumu je uvijek škakljiva tema, sa predstavljanjem forumaša ona je malo stavljena na vagu, zaštiti svoje podatke a opet predstaviti se svima. Ustrajačemo na toj ideji zbog specifičnosti zajednice lovaca i nekako opče kulture  da kada dođemo u neko društvo i razgovor da se prvo predstavimo. Opet takočer pozdravljamo prijatelje i lovce koji nas posječuju a nikada se nisu ni registrirali da se slobodno učlane i da će njihovi podaci ostati tajni (e-mail adresa, ime i prezime. A ostali minimalni dio o sebi dodati u predstavljanjima. d1

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: Nikola - sve o meni
« Odgovori #6 u: 23. 10. 2007. 07:56:02 »
Ovaj Forum je zapravo jako mlad. Nema ni punih godinu dana, puno se stvari desilo od pokretanja,
Predstavljanje je uvedeno naknadno.. neke je članove zaobišlo tako da se sada polako odrečuju ti poslovi...

Novi članovi su obavezni s predstavljanjem....

Sad sam dobio ideju da godišnjicu FORUMA moramo nekako proslaviti..
Samo reci kada i gdje!!!
Volio bi  biti ucesnik takve feste ali ne zbog ica i pica nego zbog ljudi koji su ovdje,jer koliko sam zakljucio svi su jako pozitivni!!!
Nikola sada te bolje znamo ali cemo te jos bolje upoznati na GODISNJICI d4
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Nikola - sve o meni
« Odgovori #7 u: 26. 10. 2007. 14:43:04 »
Nikola,želim ti i nadalje Dobru Kob i naravno lijepo je pročitati nešto o svakome od nas
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline Vanja

  • K 500
  • ***
  • Postova: 648
  • Lovac se ne postaje, lovac se rađa...
Odg: Nikola - sve o meni
« Odgovori #8 u: 26. 10. 2007. 16:22:03 »
Nikola, iskrene čestitke na predanom radu i svakodnevnom unaprečivanju foruma.
Želim ti dobru kob!  z10