Autor Tema: Ozzy Osbourne  (Posjeta: 907 vremena)

Offline osbourne

  • K
  • *
  • Postova: 10
Ozzy Osbourne
« u: 09. 11. 2007. 11:09:08 »
...je veliki pokornik prirode, zaljubljen u sve njene ljepote. Imam 20 godina i kao što prva rečenica kaže vezan sam uz prirodu odkako znam za sebe. Djetinjstvo sam proveo u vikendici na planini u borovoj šumi, te vjerujemd da me je to dodatno vezalo za Majku.
Več sa nekih 6,7 godina upoznao sam predjsednika Hrvatskog entomološkog društva koji me nesebično uveo u svijet šestonožaca. Dao mi je puno znanja o njima i na tome sam jako zahvalan. Super je kad se netko zauzme za nekoga tko ima neke interese i volju.
Nakon više od 10 godina trčanja za bubama prebacio sam se na teraristiku te je moja soba postala kao prašuma: jedno vrijeme imao sam 11 tarantula i zmiju u sobi. Da ne govorim o "putnicima" koji su se našli u mojim rukama!
Zadnjih par mjeseci planinarim, obožavam šumu i sve hirove prirode pa zašto ne uživati u njimač Sve više mojih vršjaka se "ponovo" vežu za prirodu te ima ja dođem ko duhovna majka u tom pogledu ;D.

Živim u malom selu gdje nemam društva (osim susjeda koji ide samnom okolo kad nema posla) pa mi dobro doču istomišljenici.
Šumom uglavnom hodam sam ili u društvu psa Nanda kojeg sam, s ponosom mogu reči, udomio prošle godine iz azila! Pas je super no i dan danas se vide posljedice pretpostavljam zlostavljanja tog psa pa je jako teško raditi s njim jer čim se povisi glas pobjegne. No svladali smo opuštenu uzicu kad šetamo, šapu, i sjedni!
Obožavam činiti nešto za prirodu pa uvijek kad šetam šumom napunim vreču smeča koju bacim u kantu u nadi da se neče opet nači u dolcu ispod...
Pokrenuo sam akciju pomoči azilu te skupljam/o hranu, staru robu i daske za kučice. U azilu odakle sam uzeo psa trenutno boravi oko 180 pasa i bilo kakva pomoč je itekako dobro došla. Mislim globalno, djelujem lokalno;)!
Na ovaj me forum dovela želja da izbliza "upoznam" divlje životinje koje nisu okružene cestama i tramvajima u zoološkom vrtu. Moj prvi post je zapravo hrpa pitanja kako prehraniti divljač zimi i kako im se približiti itd. Želim to doživjeti i zabilježiti fotičem.
Dosta za sada, hvala na pomoči!
Boris

Offline Nikola

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1940
    • LD "JELEN" Divuša
Odg: Ozzy Osbourne
« Odgovori #1 u: 09. 11. 2007. 11:44:53 »
Pozdrav i dobro došao....

Offline nazime

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1486
  • Vodu za nikim, vino za nekim, rakiju za svakim
Odg: Ozzy Osbourne
« Odgovori #2 u: 09. 11. 2007. 11:54:13 »
Pozdrav Boris, dobro došao :D

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Ozzy Osbourne
« Odgovori #3 u: 09. 11. 2007. 12:12:42 »
Boris,dobro nam došao d4
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Ozzy Osbourne
« Odgovori #4 u: 09. 11. 2007. 12:19:46 »
Na ovaj forum su dobrodošli svi koji vole ljude i životinje ili ako Ti paše obrnuto.
Prav za prav lep pozdrav !!
Hrvatske Domovine Sin.

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Ozzy Osbourne
« Odgovori #5 u: 09. 11. 2007. 12:37:53 »
Pozdrav i dobro dosao k nama d4
Nadam se da ces naci ovdje odgovore na pitanja.

Offline draganco

  • Moderator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2539
  • Bez Lova nema zivota!
Odg: Ozzy Osbourne
« Odgovori #6 u: 09. 11. 2007. 16:14:27 »
Dobro dosao medju prave lovce i zaljubljenike u prirodu.
Dobra Kob-Dobar Pogled

>IAAMM<

Offline osbourne

  • K
  • *
  • Postova: 10
Odg: Ozzy Osbourne
« Odgovori #7 u: 09. 11. 2007. 22:03:27 »
hvala svima ::)