Autor Tema: Hrana za pse  (Posjeta: 132141 vremena)

Offline Deda M

  • K 100
  • **
  • Postova: 250
Odg: Hrana za pse
« Odgovori #105 u: 22. 01. 2010. 22:31:43 »
Bok svima -pa niko nuje rekao nikome da se pas nemože hraniti kak gazda hoče ili još bolje kako ga vlasnik može kvalitetno hraniti.U današnjem sranju od recesije normalno da češ prije kupiti djetetu nego psu ,šta je i normalno.Danas je i kvalitetna dehidrirana hrana skupa a nije sigurno zdravija i bolja od domače kuhinje.Psi koji jedu domaču kuhanu hranu uz dodatke vitamina biti če uvijek zdraviji i ljepšeg tena nego ovi samo na suhome,a da ne govorimo o tome kada se dođe iz lova ili šume ,treninga -naročito sada zimi  da če pas biti sretan sa toplom klopom nego samo suho u porciju i -bok.Tko god ima šansu za meso i otpad -ali kvalitetan,iz klaonice da mu je to najbolje i najeftinije i najboje za psa .Eto toliko malo od DEDA M..... z14

Offline zelenadolina

  • K 100
  • **
  • Postova: 283
Odg: Hrana za pse
« Odgovori #106 u: 29. 01. 2010. 20:38:17 »
bravo deda

Offline amater

  • K
  • *
  • Postova: 69
Odg: Hrana za pse
« Odgovori #107 u: 22. 02. 2010. 22:12:21 »
Da li preferirate davanje suhe hrane iz vrecica svoji ljubimcima, i ako dajete koja je po vasem iskustvu naj bolja - ili koju najprije p :hundtrinkend:ojedu???
Drug ja Mrvicu od kada sam donio samo hranim Rojal kaninom mini od 1-10 kg za juniore i extra mi je jede
« Zadnja izmjena: 24. 02. 2010. 16:01:36 od Nosler »

Offline KISS

  • K 100
  • **
  • Postova: 243
Odg: Hrana za pse
« Odgovori #108 u: 22. 02. 2010. 22:24:44 »
Da li preferirate davanje suhe hrane iz vrecica svoji ljubimcima, i ako dajete koja je po vasem iskustvu naj bolja - ili koju najprije p :hundtrinkend:ojedu???
Drug ja Mrvicu od kada sam donio samo hranim Rojal kaninom mini od 1-10 kg za juniore i extra mi je jede
Hvala drug. Kad podjem u Sarajevo kontaktirat cu te da mi kazes gdje kupujes da i ja kupim.  z10 d4

Offline amater

  • K
  • *
  • Postova: 69
Odg: Hrana za pse
« Odgovori #109 u: 22. 02. 2010. 22:40:30 »
Da li preferirate davanje suhe hrane iz vrecica svoji ljubimcima, i ako dajete koja je po vasem iskustvu naj bolja - ili koju najprije p :hundtrinkend:ojedu???
Drug ja Mrvicu od kada sam donio samo hranim Rojal kaninom mini od 1-10 kg za juniore i extra mi je jede
Hvala drug. Kad podjem u Sarajevo kontaktirat cu te da mi kazes gdje kupujes da i ja kupim.  z10 d4
nije problem samo se javi  z10

Offline nostromo

  • K 500
  • ***
  • Postova: 915
  • (P)loviti se mora!
Odg: Hrana za pse
« Odgovori #110 u: 22. 02. 2010. 22:51:13 »
Da li preferirate davanje suhe hrane iz vrecica svoji ljubimcima, i ako dajete koja je po vasem iskustvu naj bolja - ili koju najprije p :hundtrinkend:ojedu???

Ja sam za kuju kad je bila stene kupova Hills junior a za pasa K9 junior. Jest da su te vrste hrane osjetno skuplje al da su kvalitetnije vidi se na oko. A i terijer je pas koji trosi tek par kuna na dan pa cak i kad je najskuplja hrana u pitanju.

Sad su odrasli i trose K9, ne znam tocno mislim ACTIVE ili tako nesto. 300 kuna za 20 kila, al ispod banka ;)

Offline uskok

  • K 100
  • **
  • Postova: 181
Odg: Hrana za pse
« Odgovori #111 u: 22. 02. 2010. 23:05:06 »
Citat:
Da li preferirate davanje suhe hrane iz vrecica svoji ljubimcima, i ako dajete koja je po vasem iskustvu naj bolja - ili koju najprije p :hundtrinkend:ojedu???

Ja sam za kuju kad je bila stene kupova Hills junior a za pasa K9 junior. Jest da su te vrste hrane osjetno skuplje al da su kvalitetnije vidi se na oko. A i terijer je pas koji trosi tek par kuna na dan pa cak i kad je najskuplja hrana u pitanju.

Sad su odrasli i trose K9, ne znam tocno mislim ACTIVE ili tako nesto. 300 kuna za 20 kila, al ispod banka ;)

Uzimam CIBAU Active hranu...... d4
evo koristim je 3 godine...prijatelj mi diler u Rijeci,i od kad mi je preporucio jako sam zadovoljan...
Navodno je to superpremium hrana(piše na kutiji)
a i prijatelj mi se kuzi malo u te hrane i kaze da je ozbiljna konkurencija Royal Caninu...
Ne znam,ali pasi je dobro jedu,male granule,
izmeti mali(za razliku kad su bili na K9) i lipo mi izgledaju,zdravo...
Vreca 20kg košta 320kn...

Offline cele

  • K 100
  • **
  • Postova: 175
Odg: Hrana za pse
« Odgovori #112 u: 22. 02. 2010. 23:12:29 »
ja koristim k9 i hrana je super dobra.

Offline amater

  • K
  • *
  • Postova: 69
Odg: Hrana za pse
« Odgovori #113 u: 22. 02. 2010. 23:34:28 »
Posto ste vi vecina lovci pa me zanim kada krecete u lov dali dajete psima katosal,biodil,vitoligan itd... mislim za oporavak jer organizam trpi strasne napore pa zanima me kako to ide kod vas jer nemoze sa iste hrane na lancu da na njoj danas pretrci 30 km

Offline KISS

  • K 100
  • **
  • Postova: 243
Odg: Hrana za pse
« Odgovori #114 u: 22. 02. 2010. 23:49:20 »
To je realno razmisljanje, ali mislim da su rijetki lovci koji sve to praktikuju. Daje se ono sto se u tome momentu ima samo u vecoj kolicini i mozda neka kvalitetnija kucna hrana.
Mozda mnogi ovo nece priznati ali ovo ti je u velikoj vecini ovako. d1  :hundtrinkend:

« Zadnja izmjena: 23. 02. 2010. 15:45:22 od valdop »

Offline dr.natterwald

  • K 500
  • ***
  • Postova: 846
    • NATTERWALD deutscher jagd terrier
Odg: Hrana za pse
« Odgovori #115 u: 23. 02. 2010. 02:02:15 »
Posto ste vi vecina lovci pa me zanim kada krecete u lov dali dajete psima katosal,biodil,vitoligan itd... mislim za oporavak jer organizam trpi strasne napore pa zanima me kako to ide kod vas jer nemoze sa iste hrane na lancu da na njoj danas pretrci 30 km
amater ovi pripravci šta si nabroio su jako dobri samo se trebaju znati dozirat i trbale bi ga davati
stručne osobe (tim prvestveno mislim na doziranje i ponavljanje) tek zadnje na samu aplikaciju....do ovih preparata je lako doć i većina ih vlasnika pasa daju sami....u 90 posto slučajeva ljudi griješe.


Offline peca

  • K 100
  • **
  • Postova: 367
Odg: Hrana za pse
« Odgovori #116 u: 24. 02. 2010. 15:56:41 »
davao sam prije psima suhu hranu ali dajem im je sve manje i prelazim na meso i ono što im ja napravim ili ostane iz kuće(tjestenina,riža)kiss imaš u kreševu u mesnoj industriji mesa 1kg za 0,50Km (hrenovke i kobasice) z10

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Hrana za pse
« Odgovori #117 u: 24. 02. 2010. 16:21:55 »
Posto ste vi vecina lovci pa me zanim kada krecete u lov dali dajete psima katosal,biodil,vitoligan itd... mislim za oporavak jer organizam trpi strasne napore pa zanima me kako to ide kod vas jer nemoze sa iste hrane na lancu da na njoj danas pretrci 30 km

ovo prvi put čujem?????

psu treba prvo dobra hrana,pa onda trening,ako je na lancu do lova onda mu ni ovi katobiogani nepomažu.sav se naježim kad čujem za te astronomske dodatke.
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline grom

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4329
Odg: Hrana za pse
« Odgovori #118 u: 26. 02. 2010. 16:03:33 »
Dok su mi baba i dide radili u odmaralištu (baba bila šef kuhinje) imao sam najveće, najsnažnije i najljepše posavce ikada, a jeli su uglavnom kuhano i sirovo meso, povrće itd... Sada se snalazim svakako, malo Top Energy, malo tjestenina s tunjevinom, riža sa kožom od pršuta...

Offline Drash

  • K
  • *
  • Postova: 32
Odg: Hrana za pse
« Odgovori #119 u: 07. 03. 2010. 21:10:48 »
Evo da se opet malo uključim. Naišao sam na netu web stranicu sa recenzijama večine hrana za pse ( www.dogfoodanalysis.com ).  Koliko vidim hrana je klasificirana od one sa jednom zvjezdicom ( najlošija ) pa sve do premium hrane sa 6 zvjezdica. Ako se malo bolje pogleda vidjet ćete da je većina hrane koja se kod nas nudi na tržištu sa jednom ili dvije zvjezdice ! Strašno! Istraživajući naišao sam na hranu CANIDAE koja po njihovom ima 5 zvjezdica a prodaje je kod nas Veterinarska stanica Zagreb. 15 kg košta oko 300 kn naspram Hillsa koji je puno skuplji. Potrošio sam već 3 takve vreće na moga brakirca i mogu priznati da sam zadovoljan. Ima li još kakvoga iskustva sa ovom hranom ?  zagi
Hurry up! We are wasting a valuable drinking time!