Autor Tema: Nissan Pathfinder  (Posjeta: 22508 vremena)

Offline Lazar

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 5506
  • Panem et circenses
Odg: Nissan Pathfinder
« Odgovori #75 u: 06. 01. 2013. 07:55:12 »
... a zapeo sam zato kad kupim auto od +40.000€ hocu da imam i taj + sigurnosti na putu u losiv vremenskim uvjetima , za teren i nije toliko bitno moze se i ukljuciti , to sa elektronik dok ukljuci i drugi pogon vec si sletio sa puta i samo je varka proizvodjaca ....
Mihi est compositum in Taberna Mori

Offline bat

  • K 100
  • **
  • Postova: 315
  • Gušti su gušti,ma bolje me pusti
Odg: Nissan Pathfinder
« Odgovori #76 u: 06. 01. 2013. 09:01:11 »
Profesore hvala na pomoci, eto gledam rabljeno nesto uzet i sad kad odlucis koliko novaca si spreman ulozit u to auto odma se snizi krug izbora.Ja sam planira nekih 16000, 17000 eura i tu po netu gledam Pathfingere,Navare i Patrole,jer je to negdi sto se moze dobit za ovu lovu Pajero i Land Cruzer su mi vec visoko 2007 godista po 27 tisuca i vise.A vidim da Nissane  mogu dobit tu 2007 god sa nekih 100,000 do 150,000 km.Eto i gledam da uzmem sa manualnim mjenjacem jer su me i tu ustrasili da ako je automacki da cu imat problema.Sad đip ili pick up,meni bi vise pasao đip jer pick up je stvarno za onog  ko ce taj pick up i dobro iskoristiti.
Eto gledam trazim,pa valjda necu sa tim Nissanom digdi u Fosu sa strane.Nisam izleca sa ceste sa samo prednjim pogonom i starim litnjim gumama,kad u Lici i đipovi su bili na oprezu pa se nadam da necu ni sa đipom i svim tim funkcijama za ugodniju voznju.
A nema tih auta na svijetu ,da nepostoji mogucnost izlecanja ako se ne prilagodi brzina stanju na cesti...
Da li je čovjek pametan možete pogoditi po njegovim odgovorima.Da li je čovjek mudar možete pogodit po njegovim pitanjima.

Offline profesore

  • K
  • *
  • Postova: 84
Odg: Nissan Pathfinder
« Odgovori #77 u: 07. 01. 2013. 11:47:57 »
Takvi su skupi. A treba znati da se na takvima i puno gubi. Za 10 godina na takvima koji novi stoje 50-70 tisuča eura izgubiš i 40-50 tisuča. I to brez rege i održavanja.
Trenutno je još slabija situacija za kupovinu takvog jer če cijene s ulaskom u EU pasti.
Ako nisi opterečen markom i  ne mora biti apriori Nissan imaš nekoliko drugih koji novi koštaju pola manje ali to ne znači da su pola slabiji. Dapače, u nekim stvarima su čak bolji. Recimo na terenu. Za te novce se može nači da nije previše star i ima malo km.
Za te novce ima i nova Dacia duster. Naravno nije pathfinder, ali po terenu može sve što i pathfinder, čak i više, ima nisanov Xtrail pogon i pre svega nova je i ima nekoliko godina garancije.
Kod kupovine polovnog terenca treba jako pazit, ako nam uvale zna dobro boljet glava. Terenac je skup več za održavanje, nedaj bože da se još nešto pokvari ili polomi.