Autor Tema: Vicevi  (Posjeta: 215192 vremena)

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Vicevi
« Odgovori #2985 u: 31. 10. 2013. 06:43:13 »
Vrati se Mujo iz Afrike i Haso ga pita kako je bilo.

"Ma ovako, onako..."  - sve nešto mulja Mujo.

"Jebi ga, pa kaži kako!" - kaže Haso.

"Pa evo, 'vako. Išli mi u lov, a ja malo lijevo, malo desno i  - izgubim se.

Onda dođe lav ispred mene i skočci, ali se oklizne i padne.

Bježim ti ja kroz pustinju, a on iza mene, kad se opet oklizne i padne.

I sve tako, dok nekako ne dojurih do grada..." - kažze Mujo.

"Evala ti... ja bi se usr'o od straha!" - kaze Haso.

"A šta misliš što se lav stalno kliz'o?"

 

Hrvatske Domovine Sin.

Offline JANEZ L

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 5623
Odg: Vicevi
« Odgovori #2986 u: 31. 10. 2013. 19:32:25 »
Lp!

Gdje ih nađeš... hao hao hao 1liga

Lovski zdravo
Janez L
...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti, ni greh...

[img width=100 height=99]http://i60.tinypic.com/s

Offline Zeiss

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1936
Odg: Vicevi
« Odgovori #2987 u: 31. 10. 2013. 20:34:20 »
 hao hao hao d4

Offline Brane

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1363
  • ... Lovac - Vrbje ...
Odg: Vicevi
« Odgovori #2988 u: 04. 11. 2013. 20:34:51 »
Sretnu se Mujo i Haso u parku jedne noći i kaže Mujo Hasi: "Joj, dobro što si naišao, našao sam jednu... Kaže da će se nastaviti viđati samnom, ako mogu tri puta da je kresnem. Ja sam odradio dva puta, a ona je eno tamo i čeka treći, a ja ne mogu. Hajd' ti obavi, neće ni primjetit, mrak je."

Ode Haso, počne radit, u to naiđe policajac, uperi lampu i upita ih: "Šta to radite?"
Na to će Haso : "Eto vodim ljubav sa svojom ženom."
"U, izvinite, nisam znao".
"Nisam ni ja, dok nisi upalio lampu".
.... Lijepo je biti lovac ovoga našeg kraja ....

Offline vladolovac83

  • K 100
  • **
  • Postova: 185
Odg: Vicevi
« Odgovori #2989 u: 04. 11. 2013. 21:04:06 »
dobar,dobar!!!

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Vicevi
« Odgovori #2990 u: 05. 11. 2013. 07:23:30 »
Jedan svježi od kolege iz Podgorice ( Titograda ) , vrijedi za sve !!

Neđelja je osvanula
sunce sija u svom sjaju,
a na trgu Podgoričkom
pederi se okupljaju.

Skupiše se , al' narod ne shvaća,
tople sestre - jos toplija braća.
I razviše da ti duša plače
dugin barjak kraj rijeke Morače.

Naćeraše naše policajce
da čuvaju homoseksualce,
da čuvaju trtoguze stare
što nam našu omladinu kvare.

Nasta frka , metež i krkljanac
da ne strada homoseksualac,
pa prolazi nama ispred nosa
ta besramna parada ponosa.

I u vrijeme dok trajaše hajka
zapjevala jedna stara majka
iz evrope stići će joj snajka.

Al' ujutru oko sedam sati
mladoženje zakukala mati
jer je poč’o snaji da se klati.

Lele sine da bog da mi crko
u krevetu šta će tebi brko,
što nijesi ka ostali momci
hrabri,časni,kršni crnogorci.
Ja cu reći sjutra tvojoj braći
idi snaju u evropu vraći.

Nisam majko homoseksualac
vec sam samo prevaren balkanac,
to je majko sada hit
u evropi peder bit'!

Iz evrope tad stiže parola
supružnici da su istog spola,
Pa ostav'te svoje njive plodne
vinograde vaše blagorodne,
i ne sijte dolinama žita
živjećete od evropskih kita.

U pamet se braćo crnogorci
napadaju na nas topli momci.
Haotično postalo je stanje
na guzice stavite tiganje.
Obraz časni ponosno čuvajte
svoje dupe nikome ne dajte.

Pod okriljem tih ljudskijeh prava
ne znaš dje je dupe a dje glava.
Otkada je svijeta i vjeka
dupe nije obraz za čovjeka

 

 
Hrvatske Domovine Sin.

Offline Laufer 223

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2146
Odg: Vicevi
« Odgovori #2991 u: 05. 11. 2013. 08:00:29 »
Bravo za Crnogorce d4

Offline calibar3006

  • K
  • *
  • Postova: 94
  • calibar 30-06
Odg: Vicevi
« Odgovori #2992 u: 05. 11. 2013. 21:45:42 »
Išla dva lovca livadom i naiđu na čiču gde čuva koze, pa počnu priču:
"Čiča, prođe li ovuda kakav zec?"
"Jeste, jeste, prošao je."
Lovci da se malo našale sa čičom:
"A Boga ti, reci nam bi li zec ili zečica?"
"Zec" Ko iz topa će čiča.
"A kako si video šta je?"
"Ma nisam video nego mi on reče: Ako vidiš ovuda da naiđu dva lovca, reci im slobodno da mogu da me povuku za k***c!''  z14
.30-06 (7.62×63mm)
 "Novcem ne možete kupiti sreću,ali možete oružje i
  streljivo,a to vam je isto!"

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vicevi
« Odgovori #2993 u: 17. 11. 2013. 00:41:57 »
Ulazi čovjek u servis za mobitele i kaže:
- Daj molim te, ugradi mi č,ć,š,đ,ž slova u telefon, zamalo ne ubih ženu i kuma !!
- Kako? - upita serviser.
- Evo ovako je bilo:
- Moja žena, frizerka, pošalje mi poruku:
- "Imam dva sisanja, i satiranje - zakasnicu kuci..!"
- Nakon pola sata salje mi kum poruku:
- "Jao kume, ala kuma dobro sisa ...!"

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Vicevi
« Odgovori #2994 u: 21. 11. 2013. 13:39:23 »
Mate i Stipe došli na sajam u Imotskom u subotu ujutro i vidješe jednu mazgu na prodaju.

Mazga im se svidjela i poslije višesatnog pogađanja dogovore se sa seljakom da kupe mazgu za 5.000 kuna.

Kako nisu imali kamion, odluće daće doći po mazgu sutradan.

Kad su došli sutra, seljak im reće da je mazga, na žalost, crkla.

Mate i Stipe kažu: ''Vrati nam novac!''

Seljak odgovori da ga nema jer ga je potrošio.

Na to Mate i Stipe zatražiše od seljaka crknutu mazgu.

''Pa što će vam crknuta mazga?'' upita seljak.

''Organizirat ćemo lutriju i ponuditi mazgu kao prvu nagradu.''

''Ajme, kako ćete ponudit crknutu mazgu?'' kaže seljak.

''Ma nema veze,'' rekoše Mate i Stipe. ''Nećemo nikom reći da je crkla.''

Poslije par tjedana, sretne seljak Matu i Stipu opet na sajmu, pa ih iz znatiželje upita:

''što ste, vi momci, napravili s onom crkotinom?''

''Dali smo ju kao prvu nagradu na tomboli, kako smo i zamislili.

Prodali smo 500 karata, svaku po 20 kuna i zaradili 9.980 kuna bez poreza i pdv-a.''

''Pa, šta se nitko nije bunio!?''

''Samo jedan, onaj koji je dobio crknutu mazgu, pa smo mu vratili njegovih 20 kuna.''

Mate i Stipe sad rade...

Jedan za FINU, drugi za POREZNU UPRAVU...
Hrvatske Domovine Sin.

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Vicevi
« Odgovori #2995 u: 21. 11. 2013. 13:49:41 »
Subject: FW: Fw: Fwd: Objavljeno na Bangourinom fb


 

 

Od Hamed Bangoura

Dragi moji Ivo i Nadane,

prije svega sam Vam želim reći da uopće nisam sretan što ste u zatvoru. Naime, nikada nikome ne želim zlo, pa tako ni Vama. Razlog zašto Vam pišem ovo mini pismo je moja želja za odgovorom na pitanje: "Čemu tolika pohlepa"?
Iskreno se nadam da će moji prijatelji podijeliti ovo pismo u nadi da će isto doći i do Vas. Tebi ću Nadane kako te poznajem osobno, po izlasku iz zatvora, a izaći češ bar na mjesec dva, jer ovdje svi izlaze i brane se sa slobode, pa ćeš tako i ti, sva ova pitanja postaviti i u tvoju lijepu facu. Zato tebi dajem fore, a možeš se s Ivom konzultirati o odgovorima.
Zanima me, koliko tanjura graha, koliko janjaca i odojaka možete pojesti, odnosno koliko ste obroka mogli pojesti dnevno? Zanima me u koliko viletina i stanova možete živjeti paralelno? Koliko automobila možete voziti u isto vrijeme?. Posebno me zanima, kad ste Vas dvojica stizali ljubiti svoje žene i djecu, jer koliko ste slika nakupovali, vjerujem da za to niste imali vremena ? Trebalo se tome diviti iz dana u dan, vjerujem uz čašu najboljeg vina i poneku cigaru.

Jučer sam pisao o kompleksu, a Vi svi imate kompleks onog pokojnog bravara iz Zagorja. Zanima me, koliko ste satova mijenjali dnevno? Posebno me zanima Nadane, jesi li sam ubio one preparirane medvjede, sobove i šta ti ja znam šta sve nisi preparirao? Inače,ljubitelji životinja, a na ranču sam vidio neke konjiće, ovce, srne etc.. ne ubijaju, a još manje prepariraju iste. Što si spavao s tim medvjedom u krevetu? Hoćeš li ga ponijeti u grob?

Joj, kako Vas sve jebe Titova sjena, ali imam vijest za Vas. Vi bravaru niste ni do koljena. On je "pucal" Sofiju Loren, a Vas dvojica možete jedino poneku hrvatsku starleticu ili missicu što su Vam dobavljali likovi poput onog Vašeg Jure, šatro ti ga modnog agenta iz Dalmacije.

Daj mi recite šta ste Vas dvojica jebeni supermeni pa da možete uživati u 5 imanja paralelno? Kad ih stignete sve preletiti da mi je znati?
Koliko ste novca dali gladnoj djeci? Ali svog novca, ne novca institucija u kojima ste radili?

Ups, pa Vi nemate svog novca, jer i taj novac je novac malih Hrvata. To su Vam gospodo oni, što nemaju ni dvije kuće, ni dva auta, ni dvije slike, a u zadnje vrijeme ni dva obroka dnevno, a o prepariranim medvjedima da ne govorim. Možda prepariraju mačke iz vrta koje će uskoro kuhat djeci, zbog Vaše pohlepe.

Oni su zapravo jebeni supermeni, jer žive od svog rada, istina sve manje i manje. Jednostavno, nema posla koji ste Vas dvojica vrhunskih managera i političara trebali osigurati. Da ne kažem, da ste mnogima postali idoli, jer kad sad vidim koji kokošari kradu, zlo mi dođe, a većina tih kokošara su i Vaši prijatelji, a posebno tvoji Nadane iz perioda od 1991-1995. Tada je krenula ova pljačka. Ali šta ja tebi pričam, znaš ti, pa te molim da se "sjetiš" još nekih kokošara iz tog doba.
Molim te to onako, zbog "malog" Hrvata.

Najveća nesreća tih "malih" Hrvata je da se vesele što će Vam se u zatvoru uskoro priključiti još nekoliko njih, pa možete zaigrati Briškulu. Ne brinite, doći će i oni koji znaju igrati Belu, ali mene Vam to ne veseli.

Ja Vam ovim putem priznajem da sam IDIOT. Zašto? Zato Nadane, jer sam si mislio da bi ti mogao biti dobar predsjednik, kao što sam, bio iznenađen kako sigurno dijeluje Ivo kao premijer, kao što sam vjerovao svima od 1991. na ovamo da vole svoju domovinu. I ajde još nekako ja, ovako "zagorio", možda nisam ni bitan, ali Vama su vjerovali Vaši, pa ovim putem poručujem svim IDIOTIMA da se osvijeste.

Eto kad sam već bio toliki idiot da to pomislim, ljubazno Vas molim, ako je ikako moguće da mi odgovorite: "Čemu tolika POHLEPA", kad u tih 2 metra zatvora, kao i 2 metra zemlje ne stane sve gore nabrojano?

I Imao bi ja Vama dvojici još puno toga za napisati i pitati Vas, ali trebam ić radit. Naime, moram platit poreze, nahranit djecu i sto prije se riješiti jebenih dugova i kredita, jer sam shvatio da HITNO trebam doć na Vlast.

Naime da sam ja na Vlasti, Vi bi svi lijepo odmah dobili doživotnu robiju zbog izdaje i pljačke hrvatskog naroda, a posebnih 30 za POHLEPU, jer to je jedan od smrtnih grijeha, pa onda dokazujte da nije tako i smanjujte kaznu godinu po godinu, kako skinete neki grijeh. Ja Vam kažem da bi prije umrli, nego izašli Van, jer Vaše grijehe nitko normalan više ne može oprati.

I Nadane, točno da si sve teškom mukom zaradio, a naravno da NISI, daj sačuvaj ono malo obraza, pa se nemoj vaditi na nekog Komeričkog. Taj dečko je LEPTIRIĆ koji živi jedan dan. Daj budi čovjek i otkrij i ostale ŽOHARE, koji za razliku od tebe, jedino imaju dovoljno mozga da skrivaju pokradeno, ali i dalje su POHLEPNI , te stoga zaslužuju kaznu.
Ups, na kraju i nije baš mini ispalo ovo pismo, al se nadam da ga vrijedilo pročitati.

 




Hrvatske Domovine Sin.

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: Vicevi
« Odgovori #2996 u: 22. 11. 2013. 17:34:55 »
 
Iz 24 sata :
 Evo najnovije vijesti iz Hrvatske :
Uz Šimunića kaznu je dobila i Lesnina zbog naslova : Sve za dom

Offline sus scrofa

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1187
Odg: Vicevi
« Odgovori #2997 u: 22. 11. 2013. 21:57:09 »
Natječu se Amerikanac i Ukrainac tko ce više svog omiljenog alkohola popiti. Popije Amer čašicu viskija za njim Ukrainac čašicu votke, popije Amer pol litre viskija ovaj za njim pol litre votke, Amer ludi, popije litru viskija ovaj za njim litru votke. Poludi Amer skoči i skine gaće izvuče kitu od 30 cm i keže ovo je Bill, ustane se Ukrainac i izvuče dvije kite od 30 cm i kaže a ovo je Černobil.
Lov, lov i samo lov.

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
Odg: Vicevi
« Odgovori #2998 u: 23. 11. 2013. 10:19:22 »
Je pametan taj Hamed Bangoura, pa kad je već poznavao Nadana, što ga nije to ranije pitao već sada trubi kad je ovaj u zatvoru kao i ostali ...  uf

Offline Fratt

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1878
Odg: Vicevi
« Odgovori #2999 u: 23. 11. 2013. 12:10:48 »
Meh,isto ima svoju osobnu kampanju za GOH a najbolje se prima novo članstvo kad se blati drugog...
"i samilosni je za ljude!!!"