Autor Tema: Vicevi  (Posjeta: 213795 vremena)

Offline Pinia

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1181
Odg: Vicevi
« Odgovori #3225 u: 07. 08. 2018. 12:42:23 »
Ukoliko ostanete bez wc papira u šumi.. a šteta vam je bacit nove hlače happi happi


Rule number 1: Fuck what they think.

Offline akma

  • K 100
  • **
  • Postova: 264
  • carpe diem
Odg: Vicevi
« Odgovori #3226 u: 10. 08. 2018. 07:31:03 »
haha...govnjiva fleka..e jbt
oružje ima dva neprijatelja - hrđu i političare

Offline Gabro

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2291
Odg: Vicevi
« Odgovori #3227 u: 21. 09. 2018. 11:39:10 »
NJEN DNEVNIK:

- U subotu uvečer mi se učinio čudnim. Našli smo se u kafiću i popili piće.
Pomislila sam da sam ja za to kriva jer sam čitavo poslijepodne bila u kupovini sa prijateljicama i malo zakasnila na sastanak, ali on nije ništa komentirao.
Razgovor je zapinjao, pa sam mu predložila da odemo na neko intimnije mjesto gdje bismo mogli na miru pričati. Pošli smo u jedan restoran i on se nastavio čudno ponašati. Izgledao je odsutan duhom.
Pokušala sam ga oraspoložiti i počela razmišljati da li sam ja kriva što je takav ili postoji neki drugi razlog.Pitala sam ga što mu je, a on mi je odgovorio da to nema veze sa mnom.
Odgovor mi nije zvučao uvjerljivo. Dok smo se automobilom vraćali kući, rekla sam mu da ga jako volim, ali on nije ništa odgovorio, samo je prebacio svoju ruku preko mojih ramena. Nisam znala kako da objasnim njegovo ponašanje jer mi nije uzvratio da i on mene voli, niti je uopće išta rekao, pa sam postajala sve zabrinutija.
Kad smo konačno stigli kući pomislila sam da želi da me ostavi. Pokušala sam da ga navedem na razgovor, ali je on upalio televizor i počeo odsutno gledati program, kao da mi daje do znanja da je između nas gotovo.
Na kraju sam odustala i rekla mu da idem spavati. Desetak minuta kasnije došao je i on, i na moje iznenađenje odgovorio na moja milovanja i počeo voditi ljubav sa mnom.
No, i dalje je izgledao rastreseno. Htjela sam se suočiti sa situacijom, razgovarati s' njim što je prije moguće, ali je on zaspao.
Počela sam plakati i plakala sve dok nisam zaspala. Više ne znam što bih trebala učiniti. Gotovo sam sigurna da misli na neku drugu. Moj život je potpuna katastrofa.

NJEGOV DNEVNIK:

- U subotu je igra Hajduk i izgubia. Ali san zato barem jeba.

Offline zvjelki

  • K
  • *
  • Postova: 12
Odg: Vicevi
« Odgovori #3228 u: 21. 09. 2018. 22:05:51 »
nista cudno ,one jednostavno neznaju ugasiti taj svoj mozak

Offline magwin

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3976
  • smatraju nemogućim ono što nisu probali
Odg: Vicevi
« Odgovori #3229 u: 09. 11. 2018. 00:29:49 »

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: Vicevi
« Odgovori #3230 u: 09. 11. 2018. 12:17:24 »
Znanstveni pristup tehnologijama koje zivot znace  ludiloo
 sor ali ovo nebi trebalo ici u vicevi , steta sto je ovaj vrhunski izumitelj i prakticar dobio  bann !
  tsd                                                                tsd                                                                                     tsd                                                                                                                                       

Offline magwin

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3976
  • smatraju nemogućim ono što nisu probali
Odg: Vicevi
« Odgovori #3231 u: 09. 11. 2018. 13:14:40 »
ma ima sve na you tube..

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: Vicevi
« Odgovori #3232 u: 09. 11. 2018. 14:28:49 »
Sva sreca  sauf  , bilo bi steta da ovakav inovator ostane nezabiljezen  teaa. Kad je vec neshvacen   :shok:  gss
 d4

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: Vicevi
« Odgovori #3233 u: 26. 01. 2021. 13:11:42 »
Pao avion u džunglu.

Poginuli svi putnici osim, jedne žene.

Tetura ona kroz džunglu, kad je uz obalu obližnje rijeke ugleda i napadne krokodil.

Prestrašena, samo se sledi čekajući kraj u čeljustima krokodila.

No, u zadnji tren, od nekuda doleti Tarzan i ubije krokodila.

Zahvalna žena se odmah zaljubi u Tarzana i krene u razgovar s njim.

Nakon par uvodnih rečenica gdje je ona shvatila da je on lord, odgajale ga životinje itd, itd, žena upita:
- Tarzane... što ti jedeš.
- Tarzan ulovi, Tarzan zakolje, Tarzan pojede.
- A, Tarzane, kako se oblačiš?
- Tarzan ulovi, zakolje, odere... Tarzan napravi gaće.
- A Tarzane, kako ti... hmm, hmmm... one stvari... znaš...
- Tarzan nađe drvo s rupom, Tarzan obavi.
- Pa, gledaj Tarzane, ja sam žena... te ona na to zadigne suknju, nagne se i okrene mu guzu.
Tarzan, ni pet, ni šest, odvali joj jedan pristojni volej nogom u gore spomenutu guzu.
- HEJ! ŠTO JE TEBI?!!! Upita ga zaprepašteno žena!
- Tarzan provjerava da nema pčela!!!😁
Imam upalu volje.

Offline pepi3

  • K 100
  • **
  • Postova: 378
Odg: Vicevi
« Odgovori #3234 u: 26. 01. 2021. 15:19:27 »
Otac ugodno zavaljen u naslonjac gleda televiziju, iza njegovih ledja za radnim stolom sin dovrsava domacu zadacu kad ; Tata ! , koja je razlika izmedju POTENCIJALNO i REALNO ? Covjek totalno iznenadjen pitanjem pozove zenu iz kuhinje,; draga ako bi ti jedan zgodan muskarac ponudio milion eura da provedes noc sa njim sto bi rekla ?? zena se zamisli pa ono kao puno je to novca... muz sav osupnut kako uopste moze imati nedoumicu kad iz gornje etaze silazi 17-godisnja kcer super uredjena za izlazak. Eh reci ti meni ljepotice ako bi ti neki zgodan lik ponudio milion eura da provedete jednu noc.... mala ispali kao iz topa: kaj se tu ima razmisljati , milion eura je LOOVA  bl  !! Otac vise nezna za sebe , okrene se k sinu i kaze : vidis sine POTENCIJALNO mi smo milioneri a REALNO zivimo pod istim krovom sa dvije kurve !!  zagi

Offline Acido

  • K 100
  • **
  • Postova: 367
  • živim da lovim
Odg: Vicevi
« Odgovori #3235 u: 19. 04. 2022. 11:24:13 »
 rol
Svaki metak ima svoju metu...