Autor Tema: Vicevi  (Posjeta: 213875 vremena)

Offline springo

  • K 500
  • ***
  • Postova: 827
Odg: Vicevi
« Odgovori #3195 u: 02. 03. 2017. 10:33:27 »
Eh, da je barem dalm tu, da ovo pročita...
Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima.
Tako je i kad si glup.

Offline deeejan

  • K 3000
  • *
  • Postova: 5433
Odg: Vicevi
« Odgovori #3196 u: 02. 03. 2017. 10:51:15 »
bilo bi tarapane hao hao

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Vicevi
« Odgovori #3197 u: 10. 03. 2017. 12:37:05 »
Jedan za nas iz javnih kuća  (ustanova ) !
Hrvatske Domovine Sin.

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Vicevi
« Odgovori #3198 u: 05. 04. 2017. 06:54:34 »
Žena zove muža:
-       Halo,  je'l možeš pričati?
-       Mogu!
-       Onda slušaj!
Hrvatske Domovine Sin.

Offline akma

  • K 100
  • **
  • Postova: 264
  • carpe diem
Odg: Vicevi
« Odgovori #3199 u: 05. 04. 2017. 07:39:21 »
nadje Zagorac 2oo kn na cesti i misli u sebi;
Isuse kaj bi ti napravil na mom mestu??
..i pretvori ih u vino!
oružje ima dva neprijatelja - hrđu i političare

Offline akma

  • K 100
  • **
  • Postova: 264
  • carpe diem
Odg: Vicevi
« Odgovori #3200 u: 05. 04. 2017. 16:47:33 »
Majka sa djetetom ruča u restoranu.
Sin odjednom izvadi iz džepa kovanicu od 5 kuna i proguta je. Naravno, kovanica mu je zapela u grlu.
Majka ustaje, lupka ga po leđima i pokušava postići da sin ispljune novčić.
Dođu i drugi ljudi, okreću dijete i udaraju ga po leđima. Bez uspjeha.
.. Dijete polako plavi i počinje pokazivati znakove gušenja. Majka očajno viče i moli za pomoć.
Od obližnjeg stola diže se muškarac i potpuno mirno, bez riječi, skine djetetu hlače, čvrsto primi za njegove male testise i snažno, silovito, bolno ih povuče.
Dijete divlje zaurla i ispljune novčić a čovjek se tiho vrati i nastavi s ručkom.
Nakon dulje zbunjenosti, čuđenja, i na kraju sreće, majka dolazi čovjeku koji je spasio život njenog sina.
Upita ga: "Jeste li vi liječnik?"
"Ne gospođo, ja sam profesionalac, radim to svaki dan."
"Kako?"
"Ja sam hrvatski ministar financija. Toliko već vremena navlačim hrvatske državljane za jaja tako da ispljunu svaku lipu!"...
oružje ima dva neprijatelja - hrđu i političare

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Vicevi
« Odgovori #3201 u: 18. 04. 2017. 14:13:46 »
Bio Englez u Bosni u Misiji. Kada se vratio u svoju domovinu, došli mu prijatelji na čaj u pet popodne.
I, izmedju ostalih pitanja, upitali su ga da li tamo u Bosni ljudi piju čaj i koje vrste čaja. Englez iz Misije im je odgovorio da Bosanci takođe piju čaj, samo ne u pet popodne, nego kad god im to padne na um.
 
I dalje razgovor teče ovako:
"I have tried all kinds of tea there: camomile tea, linden tea, fruit tea, but there is one kind of tea that Bosnian people drinks very often and they mention it almost every minute, but I never managed to find it, to try it..."
"What is the name of that famous Bosnian tea? Do you remember?"
"Yes of course. It is called: Yeboga tea!"   
    
Hrvatske Domovine Sin.

Offline grom

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4331
Odg: Vicevi
« Odgovori #3202 u: 18. 04. 2017. 19:35:17 »
dobar

Offline Pinia

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1181
Odg: Vicevi
« Odgovori #3203 u: 18. 04. 2017. 19:51:33 »
Razgovaraju tri ljudoždera:

Prvi:

– Prije neki dan sam pojeo nekog Engleza. Мršav, žgoljav, tvrd k’o đon. Sve mi se smučilo!

Drugi:

– Ja sam lani pojeo nekog Nijemca. Debeo, masan, debeloguz. Sve mi se smučilo!

Treći :

– E, ja sam prošli mjesec pojeo baš finog! Posebna vrsta: hrvatski političar! Divota jedna! Počneš od glave, a ono hrpa putra! Dođeš do kičme a kostiju nigdje.. sve sama hrskavica! A tek kad dođeš do guzice – unutra nađeš još petoricu!
Rule number 1: Fuck what they think.

Offline Kohorta

  • K 500
  • ***
  • Postova: 536
Odg: Vicevi
« Odgovori #3204 u: 19. 04. 2017. 06:36:48 »
Odličan pinia.
Točno opisuje sve naše političare u kompletu.
Mudar si samo onoliko koliko si svjestan svog neznanja

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: Vicevi
« Odgovori #3205 u: 15. 05. 2017. 13:26:56 »
Bill Gates organizuje javni konkurs za novog šefa Microsofta za Istočnu Evropu. Skupilo se 5000 kandidata i među njima i Mujo.
Bill se svima zahvali i kaže da oni koji ne znaju C++ jezik izađu iz dvorane. 2000 ljudi napusti dvoranu .
Mujo nema pojma o C++, ali konta: "Ma nemam što izgubiti" i ostane.

Bill onda zatraži da svako ko nije upravljao timom od bar 100 ljudi napusti salu. Mujo opet razmišlja:
"Ma nisam ja šef ni ženi, ali ionako nemam što izgubiti."  2000 ljudi napusti salu.

Onda Bill reče da izađu i oni koji nemaju magistarski iz poslovnog menadžmenta. Još 500 izađe, a Mujo konta:
"Imam osam razreda, al’ i sa tim se može nekako, istočna je to Evropa".

Onda Bill reče da će centrala biti u Tadžikistanu i da oni koji ne govore tadžikistanski mogu izaći iz dvorane. I 498 ljudi ode.
Mujo konta: "Nemam veze sa tadžikistanskim, ali što mogu izgubiti?" I ostade sa još jednim kandidatom.

Bill im priđe i reče: "Izgleda da ste vas dvojica jedini koji govorite tadžikistanski. Volio bih da vas malo čujem kako razgovarate na
tadžikistanskom."
Mujo se lagano okrenu k drugom kandidatu i upita ga: "Kako se zoveš?"
Drugi odgovori:  "Suljo, jarane. Samo ti nastavi..."
Imam upalu volje.

Offline akma

  • K 100
  • **
  • Postova: 264
  • carpe diem
Odg: Vicevi
« Odgovori #3206 u: 15. 05. 2017. 15:10:14 »
Došao Mujo kući nakon pola godine sa bauštele u Njemačkoj, opalio bi Fatu al ne mogu se nikako oslobodit djece.
Dosjeti se on pa kaže Fati:
- Kad budemo ručali ti se kao slučajno polij juhom pa idi u kupaonu, a ja ću za tobom.
I tako jedu oni a Fata tanjur juhe pa u krilo i otrči u kupaonu, ustane Mujo i ode za njom.
Nema njih nazad i ode jedno od djece vidit di su tako dugo.
Poviri kroz ključanicu, dotrči nazad i uplašeno sjedne za stol.
Pitaju ga ostali šta je, a on će:
- Ko prolije juhu, je... će ga babo
oružje ima dva neprijatelja - hrđu i političare

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: Vicevi
« Odgovori #3207 u: 30. 05. 2017. 13:33:30 »
Malo za Ry-a i ekipu download under
Na web stranicu Turističke zajednice Australije pristižu zbilja svakakva pitanja. Na kraju je veselim 'Aussiejima' dosadilo da ih svaka šuša pili, i evo kakvi su rezultati... Pitanje iz Velike Britanije: Puše li ikad vjetar u Australiji? Nikad nisam na televiziji vidio da tamo pada kiša, pa me zanima kako biljke uopće uspijevaju... Odgovor: Mi sve biljke uvozimo potpuno izrasle i onda sjedimo i gledamo ih kako umiru. Pitanje iz SAD-a: Hoću li moći vidjeti klokane na ulici? Odgovor: Ovisi o tome koliko ste popili. Pitanje iz Švedske: Želim pješice prijeći razdaljinu od Pertha do Sydneyja. Mogu li pritom pratiti željezničku prugu? Odgovor: Svakako, to je samo 3000 milja, ponesite si malo više vode... Pitanje iz Švedske: Je li u Australiji sigurno trčati po grmlju? Odgovor: Znači, točno je ono što se priča o vama Šveđanima... Pitanje iz Velike Britanije: Ima li u Australiji bankomata? Možete li mi poslati popis svih bankomata, ako ih ima, u Brisbaneu, Cairnsu, Townsvilleu i Hervey Bayu? Odgovor: Od čega je vaš zadnji rob umro? Pitanje iz SAD-a: Možete li mi dati neke informacije o utrkama nilskih konja u Australiji? Odgovor: A-fri-ka je veliki trokutasti kontinent južno od Europe. Au-stra-li-ja je onaj veliki otok usred Pacifika na kojem nema... ma, nije bitno. Svakako, utrke nilskih konja održavaju se svakog utorka navečer u Kings Crossu. Nudistima ulaz besplatan, dođite goli. Pitanje iz SAD-a: U kojem smjeru je sjever u Australiji? Odgovor: Okrenite se prema jugu i onda skrenite za 90 stupnjeva. Kontaktirajte nas kad stignete ovamo i poslat ćemo vam ostatak uputa. Pitanje iz Velike Britanije: Smijem li unijeti beštek u Australiju? Odgovor: Zašto? Samo jedite prstima, kao i mi. Pitanje iz SAD-a: Možete li mi poslati raspored koncerata Bečkih dječaka? Odgovor: Au-stri-ja je ona simpatična državica koja graniči s Njemačkom, koja je... ma, nije bitno. Svakako, zbor Bečkih dječaka pjeva svakog utorka navečer u Kings Crossu, odmah poslije utrki nilskih konja. Dođite goli, za nudiste je besplatno. Pitanje iz Francuske: Imate li vi u Australiji parfeme? Odgovor: Ne. Mi ne smrdimo. Pitanje iz Amerike: Razvio sam novi proizvod, izvor mladosti. Možete li mi reći gdje bih ga u Australiji mogao dobro prodati? Odgovor: Svugdje gdje su se Amerikanci okupili u većem broju. Pitanje iz Velike Britanije: Mogu li u Australiji nositi cipele s visokom petom? Odgovor: Vi ste britanski političar, je li tako? Pitanje iz Italije: Možete li mi reći na kojim mjestima u Tasmaniji ima mnogo manje žena nego muškaraca? Odgovor: Da, u gay-clubovima. Pitanje iz Francuske: Slavite li vi u Australiji Božić? Odgovor: Samo na Božić. Pitanje iz Njemačke: Ima li u Australiji samoposluživanja i može li se mlijeko kupiti tijekom cijele godine? Odgovor: Ne, mi smo miroljubiva civilizacija veganskih lovaca i skupljača. Mlijeko je protuzakonito. Pitanje iz SAD-a: Molim da mi pošaljete popis svih liječnika u Australiji koji raspolažu serumom protiv ugriza zvečarki. Odgovor: Zvečarke žive u A-me-ri-ci odakle VI dolazite. Sve australske zmije su neotrovne, potpuno bezopasne i lako ih je pripitomiti. Pitanje iz SAD-a: Imam pitanje o jednoj poznatoj životinji iz Australije, ali sam zaboravio kako se zove. To je neka vrsta medvjeda koja živi na drveću. Odgovor: Zovu se skočimedvjedi. Tako ih zovu jer skaču s grana i pojedu mozak onom tko prođe ispod njih. Možete ih odbiti od sebe tako što ćete se politi ljudskom mokraćom prije nego što krenete u šetnju. Pitanje iz SAD-a: Bio sam u Australiji 1969. na dopustu iz vojske, i htio bih stupiti u kontakt s curom s kojom sam se viđao dok sam bio u Kings Crossu. Možete li mi pomoći? Odgovor: Da, ali još uvijek ćete ju morati plaćati po satu. Pitanje iz SAD-a: Hoću li moći razgovarati na engleskom u većini mjesta koja planiram posjetiti? Odgovor: Da, ali ćete ga prvo morati naučiti. :rotfl
Imam upalu volje.

Offline JANEZ L

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 5623
Odg: Vicevi
« Odgovori #3208 u: 30. 05. 2017. 18:07:58 »
Lp!

hao hao hao hao hao hao hao hao hao hao hao hao hao hao hao

Lovski zdravo
Janez L
...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti, ni greh...

[img width=100 height=99]http://i60.tinypic.com/s

Offline deeejan

  • K 3000
  • *
  • Postova: 5433
Odg: Vicevi
« Odgovori #3209 u: 01. 06. 2017. 06:56:55 »
 rol rol rol