Autor Tema: Vicevi  (Posjeta: 215200 vremena)

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Vicevi
« Odgovori #540 u: 07. 05. 2008. 07:15:30 »
Nakon mise pita mali Ivica mamu:

 Mama, je li to istina da se ljudi nakon smrti pretvore u prašinu?
 Da, istina je.
 Onda je netko umro ispod mog kreveta. - kaže Ivica.
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Vicevi
« Odgovori #541 u: 07. 05. 2008. 07:18:31 »
Našla se na pustom otoku tri tipa. Dok su šetali otokom naiđu na ljudoždere. Kralj ljudoždera im kaže da će preživjeti ako polože izazov. Prvo trebaju naći 10 jednakih voćki na otoku. I odu oni tražiti...

Prvo dođe prvi i pokaže 10 jabuka. Kralj mu kaže da ih sada još mora nagurati u guzicu bez da pokaže ikakav izraz na licu. Ovaj ugura prvu, ali već kod druge jaukne pa ga ubiju.

Dođe drugi i pokaže 10 bobica. Kralj mu kaže koji je sljedeći zadatak i ovaj pomisli kako će biti lako. I ugura on 8 bobica i odjednom se počne nenormalno smijati. Ubiju ga.

Nakon par trenutaka, nađu se ova dva u raju. Pita prvi drugog:

 Pa zašto si se nasmijao kad si bio tako blizu da preživiš?
 Ma nisam si mogao pomoći. Vidio sam trećeg kako donosi 10 ananasa!
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Vicevi
« Odgovori #542 u: 07. 05. 2008. 07:21:45 »
Mujo i Suljo pecaju na Jablaničkom jezeru i riba ih ne ide i ne ide. Kad, prolazi patka te je oni uhvate. Patka će:

 Nemojte mene, ja sam zlatna patka i snijet ću vam jaje, po jedno svakom i svaka želja bit će vam ispunjena, samo zamislite želju i razbijte jaje.

Skuže oni, ovo je garant neka prijevara, znamo za zlatnu ribicu, ali zlatna patka - nikad čuli! Al' hajde, da vidimo i to čudo.

 OK. Ionako nismo gladni, pa nek ti bude.

Ona im snese po jedno jaje i oni brzo u Sarajevo. Stoji Mujo pred kućom i misli:

 Htio bih biti bogat, imati batlere, pravo dobru kuću, bazen, pičkice... i tako to.

Baci jaje... Kad ono... stvarno!

 Gospodine Mujo, izvolite! - kaže batler. Kuća samo takva, uđe Mujo, kad ono bazen, pičkice okolo u tangama... Legne on u ležaljku, sluga donese koktel... misli si Mujo.. a dobre li patke...

Kad dođe batler:

 Mujo, treba Vas neki siromah na vratima, zna Vas dobro, zajedno ste nekad pecali.

Misli si Mujo, eto, odmah iz komšiluka dolaze, pička im materina. On na vrata da vidi tko je, kad Suljo:

 Pomagaj, brate Mujo, pravo imam problema, hajde sa mnom da vidiš što sam napravio.
 Nemoj, matere ti, tek sam se opustio! - viče Mujo.
 Hajde molim te, da vidiš belaj pravi - preklinje Suljo.
 OK, hajde. - veli Mujo i za njim, kad... njegova kuća ista kao i prije! Otvore vrata, a u kući milijun golih muškaraca, sve gologuzo i sprave im vise, ima tu crnaca, žutih, ma svakakvih. Upita Mujo:

 Pa šta ti bi, bolan Suljo, šta bolan zaželi, jesil' vidio mene i moje kuće, aman šta ti bi?

A Suljo će, jadan:

 Stojim ja tako i mislim što mi sve treba, kontam milijun mi nekih kuraca fali... kad mi ispade jaje iz ruke.
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline IŠiprak

  • K 100
  • **
  • Postova: 469
Odg: Vicevi
« Odgovori #543 u: 07. 05. 2008. 09:31:05 »
 Ribe
 
 
 
 

Ide Mujo s dvije kante pune riba kad ga predusretne lovočuvar.
- Imaš li ti ribolovnu dozvolu?, upita on.
- Nemam, jebiga...
- To će te onda skupo koštati, reče lovočuvar.
- Neće, odvrati Mujo...jer su to moje ribe.
- Kako tvoje?, začudi se lovočuvar.
- Lijepo, odgovori Mujo. Ja ih svako jutro donesem ovdje na jezero da se malo naplivaju i kada ih zovnem one skoče nazad u moje kante i ja ih nosim kući.
- Nemoguće, odgovori lovočuvar, to još nisam vidio i vjerovat ću ti ako mi to primjerom dokažeš.
- Dobro, kaže Mujo, i krene prema jezeru, izvrne kante, a ribe veselo otplove.
Nakon kraće stanke reče lovočuvar: "Onda"?
Što "onda"?, odgovori Mujo.
- Pa hoćeš li ih zvati?
- Zvati koga?...
- Pa ribe..., nastavi lovočuvar.
- Kakve ribe?...
 
 

Offline draganco

  • Moderator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2539
  • Bez Lova nema zivota!
Odg: Vicevi
« Odgovori #544 u: 07. 05. 2008. 09:48:47 »
Muju goni pas oko drveta.
Pazi, Mujo stici ce te-povika Haso.
Ne brini imam tri kruga prednosti-odgovori Mujo.
Dobra Kob-Dobar Pogled

>IAAMM<

Offline john deere

  • K 500
  • ***
  • Postova: 536
Odg: Vicevi
« Odgovori #545 u: 07. 05. 2008. 10:39:12 »

- Kako je Mujo magistriro?

- Zgazio ga auto na magistrali.
As I walk through the valley of the shadow of death, I fear no one, for I am the meanest motherfucker in the valley!

Offline john deere

  • K 500
  • ***
  • Postova: 536
Odg: Vicevi
« Odgovori #546 u: 07. 05. 2008. 10:40:10 »
Chuck Norris ne jede med. Chuck Norris jede pčele.
As I walk through the valley of the shadow of death, I fear no one, for I am the meanest motherfucker in the valley!

Offline john deere

  • K 500
  • ***
  • Postova: 536
Odg: Vicevi
« Odgovori #547 u: 07. 05. 2008. 10:41:22 »
Igrale se dvije djevojcice, a kaze ova jedna:
- "U mojoj kuci se sve vrti oko moga tate."
A ova druga ce:
- "Da, da. I moj dosta pije."
As I walk through the valley of the shadow of death, I fear no one, for I am the meanest motherfucker in the valley!

Offline john deere

  • K 500
  • ***
  • Postova: 536
Odg: Vicevi
« Odgovori #548 u: 07. 05. 2008. 10:42:23 »
Dođe Hitler u logor i kaže da će se održat natjacanje u utrci na 100m i da će prvog i zadnjeg ubit a druge oslobodit. Židovi se povesele, a Hitler na to:
- "Hajmo, prva dva krenite!!!"
As I walk through the valley of the shadow of death, I fear no one, for I am the meanest motherfucker in the valley!

Offline john deere

  • K 500
  • ***
  • Postova: 536
Odg: Vicevi
« Odgovori #549 u: 07. 05. 2008. 10:45:12 »
izbila tučnjava izmedju cigana i kineza u beogradu. dosla policija i rastavila ih sve. dosla i televizija i pita cigu sta je bilo i kak je dobio batina. Kaze ovaj: tuko me lično Bruce Lee!
As I walk through the valley of the shadow of death, I fear no one, for I am the meanest motherfucker in the valley!

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Vicevi
« Odgovori #550 u: 07. 05. 2008. 12:46:09 »
Ðuro je pozvao svoju mamu na ručak. Za vrijeme rucka majci nije promaklo da je Ðurin cimer Pero jako zgodan i mišićav. Ona je već dulje sumnjala da su njih dvojica nešto više od cimera, pa je upitala Ðuru da li je to istina. Ðuro je uvjeravao majku da su oni samo cimeri i ništa više od toga.

 Tjedan dana kasnije Pero upita Ðuru:

- Jesi li vidio onu lijepu grabilicu za juhu? Nema je otkad je tvoja mama bila ovdje na ručku. Nije ju valjda ona uzela?

Ðuro nije u to ni sumnjao, ali je ipak majci poslao mail:

- Draga mama, ne kažem da si ti "uzela" ili da "nisi uzela" grabilicu za juhu, ali fakat, od kad si bila kod nas, nigdje je nema.  Pozdrav, Ðuro.


Par dana poslije Ðuro dobije majčin odgovor:

- Dragi Ðuro, ja ne kažem da ti "spavaš" ili da "ne spavaš" s Perom, ali fakat, da on spava u svom krevetu, već bi odavno pronašao grabilicu za juhu.

Pozdrav, mama
Hrvatske Domovine Sin.

Offline zvedris

  • K 100
  • **
  • Postova: 422
Odg: Vicevi
« Odgovori #551 u: 07. 05. 2008. 12:55:16 »
izvrstan  ;D ;D ;D

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Vicevi
« Odgovori #552 u: 07. 05. 2008. 13:48:25 »
Sumnjao Mujo da ga zena vara i narucio detektiva... Posto nije imao dovoljno para,
uzme najjeftinijeg ...
Kineza sa Buvljaka.
 
Nakon par dana dobija pismo:
 
Most honorable sir!
You leave house. I watch house. He come house.
I watch. He and she leave house. I follow. He and she go
hotel. I climb tree. I look window. He kiss she. She
kiss he. He strip she. She strip he. He play with she.
She play with he. I play with me. I fall off tree. I
not see.
 
No fee,
 
Cheng Lee
 
 
Hrvatske Domovine Sin.

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Vicevi
« Odgovori #553 u: 07. 05. 2008. 14:36:26 »
fazan,ova dva su prva liga ;D ;D ;D ;D
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Vicevi
« Odgovori #554 u: 08. 05. 2008. 11:56:48 »
Vrabac gleda crva kako jede jabuku i misli:
" Da li da ga pojedem odmah ili kad se dobro najede?... Ma bolje da sačekam, bit će sočniji i deblji kad pojede još jabuke..."
Maca gleda vrapca i misli: " Da li da ga odmah pojedem ili ... ma sačekat ću da pojede crva, biće onda deblji i ukusniji.. "
Crv se nažderao jabuke, proviruje iz rupe ... vrabac to jedva dočeka, kljucnu ga i proguta. Maca skoči da uhvati vrapca, ali ovaj poleti i maca upade u bure puno vode.
Pouka: Sto duža predigra, to maca vlažnija.
Hrvatske Domovine Sin.