Foto, video, glazba, priče, umjetnost i PUTOPISI > FOTO LOV - FOTOSAFARI

Fotoaparati i objektivi

(1/17) > >>

canis:
Hoćeš jeftin i dobar,pod mogućnost-garancija dvije godine. Sony je u svojoj klasi najjeftiniji po onome što nude canon,olympus,pentax,kodak,..sl. za iste mogućnosti. Koristi SD memory kartice koje su povoljnije od XD,CF,... . Ima 10x optički zoom i stabilizator. Slike odlične.
    SONY DSC-H10 8MP digitalni fotoaparat, crni
Gotovina/Kartice:     1.599,00
Ako ovo nije jeftino i dobro onda ti treba kodak dummi fotoaparat. Uslikaj,izvadi film i izradi.

canis:
Zaboravio sam da ima jednu stavku koja nagoni na to da ga lovci kupe!
Koristi leće obrađene u Carl Zeiss laboratoriju,kao i svi sony dig.fotoaparati u zadnjih tri godine.
Neznam šta bi čovjek poželio više. OT ,... je..ga!

Štef:
  Cijena nije loša ali 10x često nije baš dovoljno, najbolje bi bilo uzet D-SLR ali onda je to minimum ova cijena x3 pa plus još objektivi a mogu bit i po 14.000,00 kn (ovisi koji) a di je onda svemu tome kraj. U svakom slučaju također skup sport!

magwin:

--- Citat: canis - 08. 03. 2009. 22:50:25 ---Zaboravio sam da ima jednu stavku koja nagoni na to da ga lovci kupe!
Koristi leće obrađene u Carl Zeiss laboratoriju,kao i svi sony dig.fotoaparati u zadnjih tri godine.
Neznam šta bi čovjek poželio više. OT ,... je..ga!

--- Kraj citata ---



  Imam đžepni Sony dsc-t1 isto ima Carl Zeiss leće i najjača kartica ali je samo 3x optički zoom.nije loš ali preko 10m nije baš za nekakvu kvalitetu od 1m2.
kolega mi je ispred nosa maznuo Canon SX10IS sa 20x optičkim za oko 1500kn paci a šta ćeš naletiti će drugi....

canis:
Skup,da!
Kupio Olympusa C5050z pred šest godina me došao preko 5000kn,kupio Olympus DSLR E-500 s dva objektiva 6200kn + dodatne kartice,stalak,torba,...! Suma-skoro pa budalaština,a od lovišta udaljen 174 km.
CZ550 .30-06 i nikon 2.5-10 povećanja za tu lovu
 uf uf uf i  uf uf uf

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju