Foto, video, glazba, priče, umjetnost i PUTOPISI > FOTO LOV - FOTOSAFARI

Fotoaparati i objektivi

<< < (17/17)

7 rem mag:

--- Citat: KOBI - 23. 10. 2013. 10:21:51 ---
--- Citat: 7 rem mag - 23. 10. 2013. 09:20:41 ---Dugo sam filozofirao i nisam baš ni vremena imao te otišao i kupio Canon PowerShot SX500IS, probao slikati i za mene laika čini se ok. Vidjet ćemo kako će biti sa čeke...

--- Kraj citata ---
Cudi me da do sada nisi imao nesto ovako,jer bas imas svakodnevne situacije koje je steta ne uslikati kako treba i ovjekovjeciti za sva vremena.

--- Kraj citata ---
Ma imali smo u firmi pa smo se mogli poslužiti, no prvo nisam baš čovjek od slikanja, a drugo, iskreno, pored puške, dalekozora, mobitela, ruksaka, tronošca i ostalih potrepština, nije mi padalo na pamet još i to vući.

calibar3006:

--- Citat: 7 rem mag - 23. 10. 2013. 09:20:41 ---Dugo sam filozofirao i nisam baš ni vremena imao te otišao i kupio Canon PowerShot SX500IS, probao slikati i za mene laika čini se ok. Vidjet ćemo kako će biti sa čeke...

--- Kraj citata ---


Dobar izbor..
Za pohvalu mu je "Inteligentni stabilizator slike"-daje oštre fotografije i videozapise i pri najvećem zumiranju koje je od 30 do 60 X..sjajne kvalitete fotografija i snimanja.Uz to i sam automatski između 7 načina stabilizacije slike odabire odgovarajuću postavku, spriječava zamućivanje slike zbog trešnje fotoaparata te snima detaljne fotografije i videozapise pri punom zumiranju i kada fotoaparat držiš u ruci, kao i kad su uvjeti osvjetljenja su loši.
 Prednost mu je i velik LCD zaslon.. Nisi pogriješio nimal odabirom..Bit ćeš zadovoljan.  1liga
 

fazan:
Hajde Vi mladi i pametni pomagajte !

Kako imam  Canon Power shot S4  ( prvi digitalac koji sam kupio  92 godine i stalno je uz mene u autu , dok druge nosim  u lov ili neke događaje ) od kada sm lani kod kuće prešao na Win 7 , računalo ga ne prepoznaje i ne mogu prebaciti slike , do pred dva tjedna u uredu sam ima Xp i mogao sam skinuti slike , no prošli jedan prešli smo na sedmicu i ista prića .
Svjestan mogućnosti aparat žao mi ga je baciti jer mi je uvijek pri ruci , a i vežu me uspomene na taj komad željeza, pa Vas pitam , ima li pomoći ?

 Vita jela , zelen bor
molim brzi odgovor

Nosler:
Natankuj Win XP na kucno racualo i koristi njega.
http://www.microsoft.com/en-US/download/details.aspx?id=1000
Mozda ovo pomogne..

Mali Matek:
čitač kartica pa ne spajati fotić kablom, već samo karticu

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju