Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > GPS i slična elektronika za lovca

Gps za praćenje psa

<< < (4/15) > >>

nostromo:

--- Citat: TUROPOLJE - 11. 03. 2010. 19:52:12 ---Najbolje bi bilo kad bi se imali u psima skriveni posebni čipovi i da se može pratiti preko interneta gdje je pas .  A da samo ti imaš kod..ili poseban program za to pračenje..  :shok:

--- Kraj citata ---

Pa sa ovim uredjajem koji sa psa salje sms i ima svaki pas svoj - telefonski broj! ;D
Zamisli da ti neko uzme mob a u imeniku redom Garo, Rex, Luna, Bella.... ;D Odma bi te strpali u kosulju ;D.

Ovo sa sms karticama nije lose al u top izvedbi kosta poprilicno(cca 10 000 kuna za 4 pasa + mobitel koji to moze podrzati) a za Garmin Astro san nedavno provjerija kod uvoznika jos uvik nista i kad ce ne znamo. A vanka kosta GPS sa 4 ogrlice oko 5000 kuna. E i informacija od uvoznika je da se dosta ljudi za to raspituje pa mozda jednog dana i bude nesto od toga.

Harry P.:
Može li se ovo iskoristiti za tu svrhu?

http://www.chinavasion.com/product_info.php/s/awr43/pName/global-gps-tracker-with-two-way-calling-sms-alerts/

 
 

TUROPOLJE:
Nostromo meni netreba reparatura sa ogrlicama jer ako ukradu psa skinu ogrlicu i sa prvim vlakom pošalju za Maribor..
Treba mi čip koji može izdržat 10 g a da se kasnije ako je ukraden može otkriti preko interneta ili slično..

.50AE:

--- Citat: TUROPOLJE - 12. 03. 2010. 08:22:35 ---Treba mi čip koji može izdržat 10 g a da se kasnije ako je ukraden može otkriti preko interneta ili slično..

--- Kraj citata ---

Na tako nešto ćeš morati pričekati bar stotinjak godina  ;).

TUROPOLJE:
Zašto pa i ove današnje koje stavljaju psima američka vojska može otkriti samo ko će to raditi za jednog psa..

A danas je tehnologija toliko naprijed da je bolje o teme ne razmišljati jer nebi mogli ni spavati. fre

Nije problem ako izdrži i godinu dana ..stavi se svake godine novi... sauf

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju