Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

CACT Prijedor

<< < (8/13) > >>

madhunter:
Mislim da ovakvi razgovori i provokacije ne vode nikuda, i da im nije mjesto na ovakvom portalu! Bit će vremena i mjesta da sjednemo i kroz druženje pokažemo ko šta ima od pasa i koliko zna o kinologiji.

Nije ni pravedno kad se napada i provocira nekog, tko pokušava ukazati na greške i propuste koje se nebi smjele dešavati.
Morate shvatit da neki od nas imaju po stotine Ispita i utakmica u nogama, al i u đepovima! Mi se bavimo kinologijom, volimo naše pse! Kad se vratimo sa Ispita ne zabijemo psa u boks ili na lanac, on je ČLAN NAŠE OBITELJI.

-kad si evidentno najbolji na Ispitu, a neki te sudac stavi u III.nr. jer je on sudac, a nekoj   pič.... u štiklama da I.nr. sigurno da si ljut.
-kad na Ispitu trebaš pobjedit na divljoj svinji jer ti je pas opet najbolji, al unaprijed znaš da su vodić i sudac iz istog sela, opet pušiona!
-kad imaš najtrofejnijeg psa u Hrvatskoj, a nekakvog osrednjeg psa HKS šalje na Svjetsku izložbu, opet si ljut!
-kad Vidiš da je kod nas sve jadno, odeš van! Kad tamo još jadnije!

kad kreneš sa psom u lov. Hrpa pasa i lovaca, nakon lova svi te pitaju, šta tvoj stalno laje, pa naši laju samo kad vide divljač. Psi im se nisu ni pomakli od noge za vrijeme trajanja lova, a kamoli zalajali!Opet si ljut jer vidiš da ni tu nema inteligencije, a kamoli znanja!
-kad saznaš da svi ti psi imaju položene Ispite i pare kuje, a položili su ih kod istih onih več navedenih sudaca!
-da ne spominjem da njih šest zajedno nemaju osam razreda osnovne škole, al sve znaju o lovu i kinologiji, ne samo da si ljut več si i tužan kad skužiš sa kakvim jadnicima imaš posla

I na kraju dođeš na jedan internet portal, koji bi trebao biti jedan od načina educiranja lovaca i kinologa, gdje bi trebali razmjenjivati iskustva i potaknuti druženje, što je za mene i bit svega ovoga!
A kad tamo opet....

     

medo:
Madhunter slazem se s vecinom sto si naveo ali na forumu je drugacije.
Ima nas sa svih strana i dijelimo razlicita znanja ili neznanja, iskustva ili neiskustva.
 To je u neku ruku dobro jer mozemo shvatiti gdje smo i sto znamo.
Kinologija je ipak znanost za koju bi trebao doktorat,a nasa iskustva i znanja cesto su samo naklapanja.
 Ti ozcito znas vise od nas pa nas malo educiraj.Znam da je to naporan proces al' jebi ga,nije lako biti ucitelj ;) d4
 Upravo zbog sudjenja na koje sam isao jos od 5. god. izgubio sam sav interes za bilo kakva natjecanja u daljnjem lovackom zivotu.
 Sad kad imam psa zelim da od njega imam prijatelja u lovu koji ce raditi oanko kako ja zelim,a ja mu uzvratiti paznjom i brigom. Sudac sam mu iskljucivo ja i ako je moj pas meni dobar nikakve kritike sa strane me ne zanimaju.
 Sudjenje ima veliku dozu subjektivnosti i zato se divim vama koji ustrajete i postujem sve one koji nisu zainteresirani za IPO i sl.

lovacpd:

--- Citat: madhunter - 03. 05. 2008. 07:09:36 ---Mislim da ovakvi razgovori i provokacije ne vode nikuda, i da im nije mjesto na ovakvom portalu! Bit će vremena i mjesta da sjednemo i kroz druženje pokažemo ko šta ima od pasa i koliko zna o kinologiji.

Nije ni pravedno kad se napada i provocira nekog, tko pokušava ukazati na greške i propuste koje se nebi smjele dešavati.
Morate shvatit da neki od nas imaju po stotine Ispita i utakmica u nogama, al i u đepovima! Mi se bavimo kinologijom, volimo naše pse! Kad se vratimo sa Ispita ne zabijemo psa u boks ili na lanac, on je ČLAN NAŠE OBITELJI.

-kad si evidentno najbolji na Ispitu, a neki te sudac stavi u III.nr. jer je on sudac, a nekoj   pič.... u štiklama da I.nr. sigurno da si ljut.
-kad na Ispitu trebaš pobjedit na divljoj svinji jer ti je pas opet najbolji, al unaprijed znaš da su vodić i sudac iz istog sela, opet pušiona!
-kad imaš najtrofejnijeg psa u Hrvatskoj, a nekakvog osrednjeg psa HKS šalje na Svjetsku izložbu, opet si ljut!
-kad Vidiš da je kod nas sve jadno, odeš van! Kad tamo još jadnije!

kad kreneš sa psom u lov. Hrpa pasa i lovaca, nakon lova svi te pitaju, šta tvoj stalno laje, pa naši laju samo kad vide divljač. Psi im se nisu ni pomakli od noge za vrijeme trajanja lova, a kamoli zalajali!Opet si ljut jer vidiš da ni tu nema inteligencije, a kamoli znanja!
-kad saznaš da svi ti psi imaju položene Ispite i pare kuje, a položili su ih kod istih onih več navedenih sudaca!
-da ne spominjem da njih šest zajedno nemaju osam razreda osnovne škole, al sve znaju o lovu i kinologiji, ne samo da si ljut več si i tužan kad skužiš sa kakvim jadnicima imaš posla

I na kraju dođeš na jedan internet portal, koji bi trebao biti jedan od načina educiranja lovaca i kinologa, gdje bi trebali razmjenjivati iskustva i potaknuti druženje, što je za mene i bit svega ovoga!
A kad tamo opet....

     

--- Kraj citata ---

 d4  d4  d4
P.S. cekam da se konacno upoznamo

lovacpd:
Mali izvjestaj sa CACT Prijedor 11.05.2008!
Prijavljeno 26 pasa, 24 psa i 2 kuje!
Plasman ostvarila samo 2 psa, ostali nisu nasli ili nisu ostvarili dovoljan broj bodova za plasman. Prvoplasiran je pas srpski gonic, vlasnisto Boska Brkljaca, a drugoplasirani je pas u vlasnistvu Nikoletic Djure!
Treba napomenuti da od takmicara broj 13 pa do kraja utakmice ni jedan pas nije nasao vepra koji se majstorski sluzio potokom i istim stazama za sakrivanje traga!

Nikola:
Bio ja stari moj, neznam jesi ga vidio?
Čudno je to da ga nisu našli.....

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju