Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

IPO JAMARI

<< < (8/13) > >>

antoniog:
Ocijenska lista sa IPO vinkovci .

valdop:

--- Citat: Fruky - 31. 10. 2010. 12:20:18 ---http://img709.imageshack.us/i/img001md.jpg/

Zahvaljujem celetu što je postavio ocjensku listu sa ispita pa ja ne moram postavljati od drugoga psa, jer i na ovoj je vidljivo da ispit nije bio regularan i da pojedincima nije poznat pravilnik kako oni tvrde pa vjerujem da će ovaj pravilnik biti na mojoj strani i dokazati o čemu ja pišem. Ovo je jedan dokaz o nepravilnosti ispita i ima ih još.
Pitanje za moderatore, da li se ovdje čitaju samo moji postovi. Baniran sam zbog poticanja na svađu i ne pisanja o temi.
Molim vas da mi pročitate gdje sam ja i jednom riječi spomenuo ime Ivice Boškovića, gospodin se nije ni predstavio i vi ne reagirate, gospodin napada mene vi ne reagirate, i dotični gospodin napada većinu terijeraša sa riječima da trebamo potražiti psihijatra i vi ne reagirate. Tako da vam to nije razlog zbog čega želite mene banirati i znam tko stoji iza moga baniranja pa gospodo izvolite.

--- Kraj citata ---

iako nije na moderatoru da se opravdava, a budući da sam ja napisao opomenu, i objašnjava razloge baniranja, ipak iz jedinog razloga što Vi kolega Fruky ste već duže vrijeme na forumu, i morali bi znati za pravila pisanja i ponašanja na forumu, i da forum nije ničija, pa ni Vaša, privatna prčija tako da se ništa ne radi individualno ili na nečiji nagovor, kako Vi pišete, već se svako baniranje i opominjanje radi u dogovoru svih moderatora i admina, a tako će i dalje ostati bez obzira na Vaše ili bilo čije nezadovoljstvo. gospodin Bošković, kojim niste zadovoljni se nije predstavio i on je sankcioniran kao svaki drugi koji piše a ne predstavlja se, i s takvima će biti isto kao i dosada. LOVAC Forum

a moje osobno mišljenje je nešto drugačije, ali kako ovaj forum radi dogovorno, i ne smijem raditi po svom osobnom nahođenju pridržavam se pravilnika a ujedno se borim da sve ostane u granicama normale i normalnog pisanja i sudjelovanja u radu foruma, a isto tako se borim da se sa foruma izbace svi oni koji na bilo koji način drugima govore da lažu, da svoje neuspjehe riješavaju preko foruma i svoje nezadovoljstvo iskazuju na forumu a ne u svojim udrugama, savezima ili bilo gdje drugdje, tako da i Vas upozoravam da negdje drugdje riješite svoje probleme a ne na forumu, pozdrav

cele:

--- Citat: Fruky - 31. 10. 2010. 12:50:30 ---Cele oprosti ali ja iznosim samo činjenice i želim dokazati da sam u pravu što mi vas većina to osporavate.
Postavio sam pravilnik u kojem sve lijepo piše i koje ocjene pas mora dobiti da bi bio u prvom razredu. Vratimo se na IPO u Jankovcima gdje je Stipin Oskar imao 158 i bio u trečem nagradnom razredu radi oštrine 2,5 a ima bodova za prvi nagradni razred.

--- Kraj citata ---
ja samo neću da se prelama preko mene bilo šta,rješavajte sve što imate al bez mene,moj pas što piše to je i zaradio,a nisam mu ja ocjene piso i nemoj me se doticat,jel sad je prevršilo svaku granicu ljudskosti i gadi mi se to sve

cele:

--- Citat: antoniog - 31. 10. 2010. 12:50:31 ---Ocijenska lista sa IPO vinkovci .

--- Kraj citata ---
da te pitam šta ti imaš s mojom listom i ko ti daje za pravon da to stavljaš,ostavi se čorava posla ja te lijepo molim jel nismo kako se kaže zajedno ovce ćuvali i nemoj prčkat po mome,nadam se da si pametan i da shvačaš kad je dosta

antoniog:
Cele ,ja neznam šta ti očeš da kažeš ,pa ti si ocijensku listu postavio javno da svi vide i da je komentarišu .A da nisi to htjeo nebi ju niti postavio .


Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju