Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

IPO JAMARI

<< < (9/13) > >>

cele:

--- Citat: antoniog - 31. 10. 2010. 13:18:36 ---Cele ,ja neznam šta ti očeš da kažeš ,pa ti si ocijensku listu postavio javno da svi vide i da je komentarišu .A da nisi to htjeo nebi ju niti postavio .
A ,to što ti očeš uterat Deanu,čovijeku  koji je vodio i organiziro  ovaj ispit, to je tvoj problem .



--- Kraj citata ---
to mi je prvi ipo,i neznam kako se boduju psi,a ti uteraj deanu ako hoćeš i nedotići me se više i nemoj bit bezobrazan i pokvaren,tolko od mene i neću uopće više da sudjelujem u ovim vašim gadostima,moj pas je to položio i pošteno dobio kolko je zaslužio i ja nemam razloga da bilo šta sakrivam od bilo koga

antoniog:
Pa niko tebe i tvog psa ne napada ,nego je problem u ocijenskoj listi koja nije po pravilniku ispisana,ali to nije tvoja krivnja ,i nečemo si prijetit .Ako si ti sad  mad nemoramo ti biti svi krivi .

mika:
Moram stat na stranu Celetovog psa ,ovo pišem sa punim pravom zato što sam bio tamo ,zasigurno jedan od pasa koji je naj bolje odradio disciplinu rov,za vodu mislim da je jedini dobio 4h,osobno ga je sudac pohvalio ,a što se tiće istjerivanja divljači sigurno je zakinut,a svi prisutni ako če biti iskreni trebali bi potvrditi ovo moje izlaganje,možete misliti što got hočete ali kerič je dobar zagi


Fruky:
Nitko nije ovdje pljuvao psa i rekao da on nije dobar, to da li je on zakinut to na ocjenskoj listi ne piše već piše da iz oštrine ima trojku što znači da ne može biti u prvom nagradnom razredu i ako je on zakinut opet potvrđuje da ispit nije bio regularan.

mika:

--- Citat: Fruky - 31. 10. 2010. 13:57:40 ---Nitko nije ovdje pljuvao psa i rekao da on nije dobar, to da li je on zakinut to na ocjenskoj listi ne piše već piše da iz oštrine ima trojku što znači da ne može biti u prvom nagradnom razredu i ako je on zakinut opet potvrđuje da ispit nije bio regularan.

--- Kraj citata ---

Sve je reguralno dok se nedokaže suprotno,ali to nije na nama da donosimo sudove o tome, postoje institucije pa neka se bave sa tim jel zato su plačeni,ništa nije idealno  zagi

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju