Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

IPO JAMARI

<< < (10/13) > >>

Dejan.Domitrovic:

--- Citat: antoniog - 31. 10. 2010. 13:18:36 ---Cele ,ja neznam šta ti očeš da kažeš ,pa ti si ocijensku listu postavio javno da svi vide i da je komentarišu .A da nisi to htjeo nebi ju niti postavio .
A ,to što ti očeš uterat Deanu,čovijeku  koji je vodio i organiziro  ovaj ispit, to je tvoj problem .



--- Kraj citata ---
Još jednom napiši neistinu o meni slijedi privatna tužba! Organizator ispita prirođenih osobina za šunjkavce, retrivere, ptičare, goniće i jamare je KD Vinkovci a ne ja, stoga mislim da bi svatko pametan prestao sa sranjima!

Zoran:
Fruky-ijev pes nije htjeo u vodu na ipo-u

stipa:

--- Citat: Dejan.Domitrovic - 31. 10. 2010. 15:52:57 ---
--- Citat: antoniog - 31. 10. 2010. 13:18:36 ---Cele ,ja neznam šta ti očeš da kažeš ,pa ti si ocijensku listu postavio javno da svi vide i da je komentarišu .A da nisi to htjeo nebi ju niti postavio .
A ,to što ti očeš uterat Deanu,čovijeku  koji je vodio i organiziro  ovaj ispit, to je tvoj problem .



--- Kraj citata ---
Još jednom napiši neistinu o meni slijedi privatna tužba! Organizator ispita prirođenih osobina za šunjkavce, retrivere, ptičare, goniće i jamare je KD Vinkovci a ne ja, stoga mislim da bi svatko pametan prestao sa sranjima!

--- Kraj citata ---
Nemoj plašit ljude ,kao babu sa DEBELIM KU...M . ti si glavni dirigent tog orkestra ti nemožeš ni bolje ni poštenije to je tvoj nivo i tvoja kinologija, jadno da nemože biti jadnije. 

antoniog:
Govoriš da ja govorim neistinu ,jesu li ti psi odradili vodu  ččč

Dejan.Domitrovic:

--- Citat: stipa - 31. 10. 2010. 17:11:54 ---
--- Citat: Dejan.Domitrovic - 31. 10. 2010. 15:52:57 ---
--- Citat: antoniog - 31. 10. 2010. 13:18:36 ---Cele ,ja neznam šta ti očeš da kažeš ,pa ti si ocijensku listu postavio javno da svi vide i da je komentarišu .A da nisi to htjeo nebi ju niti postavio .
A ,to što ti očeš uterat Deanu,čovijeku  koji je vodio i organiziro  ovaj ispit, to je tvoj problem .



--- Kraj citata ---
Još jednom napiši neistinu o meni slijedi privatna tužba! Organizator ispita prirođenih osobina za šunjkavce, retrivere, ptičare, goniće i jamare je KD Vinkovci a ne ja, stoga mislim da bi svatko pametan prestao sa sranjima!

--- Kraj citata ---
Nemoj plašit ljude ,kao babu sa DEBELIM KU...M . ti si glavni dirigent tog orkestra ti nemožeš ni bolje ni poštenije to je tvoj nivo i tvoja kinologija, jadno da nemože biti jadnije. 

--- Kraj citata ---
Na svu sreću moje poštenje ili nepoštenje će suditi dragi Bog i ja mogu uvijek čiste savjesti stati pred Njega za razliku od tebe! Optužuješ mene za nešto što ti potenciraš od kako je stvoren klub!? Svaka daljna rasprava sa ljudima poput tebe je besmislena,, jer sam vam još davno govorio da ovakve stvari samo donose štetu tom klubu!! Pogledaj se u ogledalo i onda uzmi i baci kamen!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju