Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik

<< < (9/10) > >>

lovacpd:

--- Citat: zelenadolina - 18. 01. 2010. 20:12:27 ---Pozdrav kerberu mogo si mi okrenuti onu sliku sa Draženom,a volio bi da dođu ljudi iz Bosne na koju utakmicu u Slatnik,onda bi im bilo puno jasnije o čemu ti pišeš,dečki moram vam reći vrhunski ambijent,i 100% najača utakmica na divlju svinju u HR.

--- Kraj citata ---
Pa ako ne znas, Drasko Zrnic, Zoran Kovacevic prvo i trece plasirani su iz BiH....

zelenadolina:
Lovacpd znamo se ja i zoki dugo i dugo se takmičimo zajedno i bili smo i taj put tamo,mislio ja na ove bosance krajišnike,evo npr.Sejfo kaže ako dođe pobjeđuje i ja unaprijed čestitam,na toj utakmici pobjeđuje uistinu najbolji,jer tu stvarno radi kvaliteta a sudci su vrh korektnosti ,,znanja,i realnosti .

zelenadolina:
Gater u slatniku naj zahtjevniji u široj okolici,a termini utkmica kad je sve zeleno pa ljudi zaziru od te utakmice,koji pas tamo odradi u prvom nagradnom razredu vjerovatno je pobjedio ,obično ljudi govore doći ću ja sa svojim pa ćeš vidjeti ,kad se treba prijaviti onda se smisli razlog za nedolazak,čak je jedna skupina ljudi rekla da se tu ne može odraditi turnus zbog ,posječenih grana,zbog vode,i što ja znam čega a uvijek neki odrade a neki ne,ali to je samo utakmica i nije završno mjerilo nečeg, i još nešto tu uglavnom pobjeđuju upravo psi sa lovnim iskustvom.

lovacpd:

--- Citat: zelenadolina - 19. 01. 2010. 20:53:07 ---Gater u slatniku naj zahtjevniji u široj okolici,a termini utkmica kad je sve zeleno pa ljudi zaziru od te utakmice,koji pas tamo odradi u prvom nagradnom razredu vjerovatno je pobjedio ,obično ljudi govore doći ću ja sa svojim pa ćeš vidjeti ,kad se treba prijaviti onda se smisli razlog za nedolazak,čak je jedna skupina ljudi rekla da se tu ne može odraditi turnus zbog ,posječenih grana,zbog vode,i što ja znam čega a uvijek neki odrade a neki ne,ali to je samo utakmica i nije završno mjerilo nečeg, i još nešto tu uglavnom pobjeđuju upravo psi sa lovnim iskustvom.

--- Kraj citata ---
Gater u mom LU je isto tako mnogo voden,tri povrsine koje presjeca potok sirok i dubok, mnogi ostanu na obali za veprom....mladi josici....pa mnogi ti takmicari koji idu pa okolnim utakmicama ne dolaze....(cast pojedincim)
Ma ti svi sto vicu da sam ja doveo svoga... ja im kazem ajmo na crtu na zvanicnu utakmicu, na izlozbu.....u lov necu sa svakim.... happi
i uglavnom ja smijem na utakmicu a oni i dalje pricaju uz pivo i u grupi svojih slusatelja...

zelenadolina:
Tako je Lovacpd de mi reci gdje si i kad imate što,ja evo pripremam mlade snage pa bi došao,ako bude zgoda a poznaju me organizatori po hrabrosti jer često na CACT utakmicu dođem sa psima od 10tak mjeseci sa tek položenim IPO-om.Pozdrav.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju