Lovna kinologija > Lovna kinologija

hrana za pse

<< < (4/5) > >>

velimir:

--- Citat: mijo - 17. 02. 2014. 16:42:59 ---Po meni najbolje su sirove telece tripice nekako mi se cine najhranjivije i srca naravno..

--- Kraj citata ---
Da ali za koga ? rostilj

Tea2008:
Jelenska i srneca srca i jetra, u mesnici se nade svasta jeftinog i tjestenina, palenta i sl..uglavnom samo kuhano jer je to ipak jazavcar pa kolicina hrane nije problem kao skuhati za veceg psa ili vise njih..   rostilj

odnal:

--- Citat: manufrance - 17. 02. 2014. 00:01:22 ---Evo samo nas osam od cijelog lovačkog foruma ima pse ili ih ima više ali to su ove posebne pasmine što se ne moraju hraniti.

Odnal ove hrane koje si naveo su vrh kvalitete,tu nema greške,ali cijene su paprene.Pa ne jedem ni ja janjetinu i kapulicu mladu svaki dan! bl

--- Kraj citata ---

Da , istina te su vrh i po kvaliteti , ali i po cijeni , pa i ja tražim što jeftinije a da je opet dobro . Evo danas sam naručio jednu vreću Brit care senior janjetina i riža , pa ću vidit što  je to i kako će se pokazat . Isto je grain free hrana . Po cijeni i sastavu i je sasvim OK . Ako neko ima kakvo iskustvo s tom hranom , volio bi znati .  http://www.pet-centar.hr/detalji_proizvoda.5ef28ef05b1f48fbb9996d67ae0d922a.brit-care-senior-all-breed-lamb-rice.aspx

manufrance:
Bit ćeš zadovoljan sigurno,ja hranim sa istom linijom samo za juniore.

grom:
Imati jednog psa pa hajde, ali preskupo je to svakako. Ako je kakav da mu može 12 kg biti cijeli mjesec u redu stvar. Ovako ne dolazi u obzir.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju