Lovna kinologija > Lovna kinologija

hrana za pse

<< < (3/5) > >>

Ivanst9:
Moj bavarac star 9 mjeseci dobiva kombinaciju hrane - kuham mu srca, grkljane, bubrege, slezenu i to jede kao lud. A od kupovne hrane trenutno jede Winner super premium - junior. Hrana je njemačke proizvodnje i zadovoljan sam - dlaka sjajna i pas je u kondiciji ide po terenu ko navijen - makar iskreno kuhano mu je ipak draže.

roko:
kombiniram kuhanu s suhom. Od suhe koristim Dog Chow. Hrana mi se pokazala odličnom. Od kuhane jetru i pluća, zatim starije tripice koje uspijem nabavit, pošto mi je prijatelj mesar, bude tu starijih suhomesnatih proizvoda poput dimljenih svinjskih rebara, pa čak i starijih komada janjetine, kozovine i sl. Mada psi više vole da im se kuha  rostilj

evaeva:

--- Citat: roko - 17. 02. 2014. 08:06:09 ---Od kuhane jetru i pluća, zatim tripice, pošto mi je prijatelj mesar, bude tu suhomesnatih proizvoda poput dimljenih svinjskih rebara, pa čak i komada janjetine, kozovine i sl.

--- Kraj citata ---
Fino se hrani tvoj pas, nemoj da ovo pročitaju ovi iz vlade što se bave socijalnim slučajevima mogli bi ti pokucati na vrata hao hao.

grom:
Bude u klaonici svega, zna biti junećih i goveđih kostiju od kotleta (rumpsteak-a) na kojima bude još dosta mesa. malo potamni pa nije za prodaju ali je za pse super. Skuham toga s rižom pa odvojim meso. Za štenad odlično. Snalazim se svakako, troje ih je pa to treba najesti. Ne volim da su gladni.

mijo:
Po meni najbolje su sirove telece tripice nekako mi se cine najhranjivije i srca naravno..

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju