Lovna kinologija > Lovna kinologija

KOLIKO JE ZA VAS VAžAN LOVAčKI PAS

<< < (3/18) > >>

lovacpd:

--- Citat: Huntercro - 15. 09. 2007. 09:17:32 ---hebeš lovca bez psa kratko i jasno.

--- Kraj citata ---
Bas tako....Ko hoce da lovi sa mnom u grupi mora imati bar jednog psa....pa nek osjeti kako ga je cekati nocu poslije lova kad daleko otjera!!!A i sto tako kako prija kada ga kude i hvale
 ;D ;D

dean:

--- Citat: Huntercro - 15. 09. 2007. 09:17:32 ---hebeš lovca bez psa kratko i jasno. po kučama imaju kojekakve džukele a nisu u stanju ili nisu nikad u životu odgovjili niti jednog lovačkog psa. zato ih nije stid prikrpeljiti se uz nekog ko ima psa i pucati prije njega.

--- Kraj citata ---
Potpisujem!

skyangel:
sve to stoji da hebeš lovca bez psa, no ipak, ne možemo generalizirati. ima ljudi koji jednostavno nemaju štih za odgoj i držanje pesa. ono ja mislim da i za to moraš imati nekaj u krvi i neki talent. nije to kravama jesti dati. isto tako, ima puno ljudi koji stvarno nemaju vremena za psa. a u tom slučaju bi bio veči grijeh imati psa pa da se muči u boxu ili na lancu i ne vidi svjetlo dana, nego nemati ga uopče. nemojmo generalizirati previše...  ;D

fazan:
Lov bez obučenog i odgojenog psa bez obzira na njegovu namjenu ne pruža ni djelič zadovoljstva kao onda kad psi beprijekorno odrade svoj posao.Lov s psima nije samo uživanje kroz njihove ferme i glasni gon več i zadovoljstvo da eventualno ranjena divljač nije izgubljena.
Stara poslovica govori da je lovčev pomagač na sliku lovca, pa koliko lovac vrijedi kao čovjek i kroz lovačko znanje toliko se odražava kroz rad i ponašanje psa.

saso_:
Nije lov kad izadem na teren,a ne cujem da mi psi "piste" z7,to je prava muzika :D :D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju