Lovna kinologija > Lovna kinologija

KOLIKO JE ZA VAS VAžAN LOVAčKI PAS

<< < (4/18) > >>

Nikola:

--- Citat: skyangel - 17. 09. 2007. 10:55:08 ---sve to stoji da hebeš lovca bez psa, no ipak, ne možemo generalizirati. ima ljudi koji jednostavno nemaju štih za odgoj i držanje pesa. ono ja mislim da i za to moraš imati nekaj u krvi i neki talent. nije to kravama jesti dati. isto tako, ima puno ljudi koji stvarno nemaju vremena za psa. a u tom slučaju bi bio veči grijeh imati psa pa da se muči u boxu ili na lancu i ne vidi svjetlo dana, nego nemati ga uopče. nemojmo generalizirati previše...  ;D

--- Kraj citata ---

Jasna stvar, ima lovaca koji jednostavno ili nemaju smisla za obučavanje psa ili nemaju uvjeta za držanje pasa..
Netko voli kupus, netko mljeveno meso, a svi zajedno sarmu...  ;D

lovacpd:

--- Citat: saso_ - 17. 09. 2007. 11:07:33 ---Nije lov kad izadem na teren,a ne cujem da mi psi "piste" z7,to je prava muzika :D :D

--- Kraj citata ---
To care!!!Nista dok ne piste!!!

Viktor:

--- Citat: skyangel - 17. 09. 2007. 10:55:08 ---sve to stoji da hebeš lovca bez psa, no ipak, ne možemo generalizirati. ima ljudi koji jednostavno nemaju štih za odgoj i držanje pesa. ono ja mislim da i za to moraš imati nekaj u krvi i neki talent. nije to kravama jesti dati. isto tako, ima puno ljudi koji stvarno nemaju vremena za psa. a u tom slučaju bi bio veči grijeh imati psa pa da se muči u boxu ili na lancu i ne vidi svjetlo dana, nego nemati ga uopče. nemojmo generalizirati previše...  ;D

--- Kraj citata ---

Ako imaju u krvi dobar karabin i optiku i ne pitaju za cijenu onda neka "ubace" u krv i psa!

Sokolarenje bez psa hahahahahahhahahaahhahaha eventualno gdje ima puno kuniča pa vretan da ih istjera ali i tada se koriste psi da markiraju rupe sa kuničima da bez veze ne čekaš vretnu.

Pozdrav Viktor

medo:
Nazalost mnogi zbog posla odselili su u grad te nemaju mjesta ili vremena za drzanje psa.Osobno mi je drazi lovac bez psa nego lovac sa zapustenim psom.
Ja nemam trenutno gdje drzati psa i ovdje mi bas i ne treba zbog drukcijeg nacina lova.U Hrvatskoj je druga prica i ako nemam sa sobom svog psa lovim sa kolegom koji ga ima ali zbog toga nikad ne dizem pusku prvi vec sa divljenjem i dozom ljubomore uzivam u promatranju tog psa i njegovog vodica d4

Bobi:
I sam imam problem sto sam preko tjedna u gradu i nemam gdje drzat psa, a k tome posao mi je uglavnom putovanje po balkanu pa ne zelim zivotinju ostavljat samu...

Ali jedva cekam da se rijesim toga pa da uzmem nekog pratioca  z2

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju