Lovna kinologija > Lovna kinologija

KOLIKO JE ZA VAS VAžAN LOVAčKI PAS

<< < (5/18) > >>

dean:
Ja se danas ustanem pola sata ranije da prije posla prošečem psa. U boksu je, ali i pušten dnevno od 2-12 sati. Nema tih para koje mogu platit njegove veselje kad on zna da mi je na prvom mjestu. A i ja znam da smo mi tim, koji će zajedno lovit i nadopunjavat jedan drugog. Ja se njemu svaku put iz nova divim. NEMA TIH PARA!

Viktor:

--- Citat: medo - 19. 09. 2007. 22:25:57 ---Nazalost mnogi zbog posla odselili su u grad te nemaju mjesta ili vremena za drzanje psa.Osobno mi je drazi lovac bez psa nego lovac sa zapustenim psom.
Ja nemam trenutno gdje drzati psa i ovdje mi bas i ne treba zbog drukcijeg nacina lova.U Hrvatskoj je druga prica i ako nemam sa sobom svog psa lovim sa kolegom koji ga ima ali zbog toga nikad ne dizem pusku prvi vec sa divljenjem i dozom ljubomore uzivam u promatranju tog psa i njegovog vodica d4

--- Kraj citata ---

Ma to je nažalost druga priča, znam kako je kada si primoran biti tamo gdje ne možeš imati psa. Ja sam prvenstveno govorio o onima kojim imaju mjesta i uvjete ali im je to "velika obveza", no nije im obveza nešto odstrjeliti kada tuči pas stane u marku ili potjera svinje  ;)
Medo za tebe točno znam kako ti je jer sam 5 godina za vrijeme studija živio u sobi u Zagrebu i nisam mogao imat sokolove ni pse..........poludio sam.........al se sada trudim nadoknadit  ;)

Pozdrav Viktor

Bobi:

--- Citat: Viktor - 21. 09. 2007. 08:32:04 ---
--- Citat: medo - 19. 09. 2007. 22:25:57 ---Nazalost mnogi zbog posla odselili su u grad te nemaju mjesta ili vremena za drzanje psa.Osobno mi je drazi lovac bez psa nego lovac sa zapustenim psom.
Ja nemam trenutno gdje drzati psa i ovdje mi bas i ne treba zbog drukcijeg nacina lova.U Hrvatskoj je druga prica i ako nemam sa sobom svog psa lovim sa kolegom koji ga ima ali zbog toga nikad ne dizem pusku prvi vec sa divljenjem i dozom ljubomore uzivam u promatranju tog psa i njegovog vodica d4

--- Kraj citata ---

Ma to je nažalost druga priča, znam kako je kada si primoran biti tamo gdje ne možeš imati psa. Ja sam prvenstveno govorio o onima kojim imaju mjesta i uvjete ali im je to "velika obveza", no nije im obveza nešto odstrjeliti kada tuči pas stane u marku ili potjera svinje  ;)
Medo za tebe točno znam kako ti je jer sam 5 godina za vrijeme studija živio u sobi u Zagrebu i nisam mogao imat sokolove ni pse..........poludio sam.........al se sada trudim nadoknadit  ;)

Pozdrav Viktor

--- Kraj citata ---

E gospodo moja imam istu muku, a eto bas jucer bio na rancu i sve zamisljam gdje cu staviti bokseve za moje buduce pratioce, a za sada u najmu u Zagrebu nista...
Mali westy, ali to je vrhunac...

No jos koja godina i  z2 dolazi

Viktor:
Bobi oš mi odmah dat kaparu za štene heheheheheheheheheheheheh ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Bobi:

--- Citat: Viktor - 23. 09. 2007. 14:09:26 ---Bobi oš mi odmah dat kaparu za štene heheheheheheheheheheheheh ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

--- Kraj citata ---

Biljezim se, ali ko zna do tada sto ces ti imat...

Uglavnom po meni oduvijek slika lovca je bila puska i pas!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju