Lovna kinologija > Lovna kinologija

Koliko nas ima pošteno položen IPO sa psom?

(1/18) > >>

madhunter:
Raspravljajuči sa Medom o plašljiviosti na pucanj, palo mi na pame da otvorim ovu temu. Svi koji smatraju da im je pas pošteno položio, poštujuči pravilnik o radu nek se uključe. Ako nije problem neka kažu koju pasminu drže, gdje su polagali, tko im je sudio, na kakvim terenima, koliko je bilo divljači i na kojoj divljači su položili?
Mislim da bi se mogla otvoriti interesantna rasprava, a došli bi i do podataka o kvaliteti održavanja i suđenja Ispita!

 

medo:

--- Citat: madhunter - 02. 05. 2008. 07:57:36 ---Raspravljajuči sa Medom o plašljiviosti na pucanj, palo mi na pame da otvorim ovu temu. Svi koji smatraju da im je pas pošteno položio, poštujuči pravilnik o radu nek se uključe. Ako nije problem neka kažu koju pasminu drže, gdje su polagali, tko im je sudio, na kakvim terenima, koliko je bilo divljači i na kojoj divljači su položili?
Mislim da bi se mogla otvoriti interesantna rasprava, a došli bi i do podataka o kvaliteti održavanja i suđenja Ispita!

 

--- Kraj citata ---
Podrzavam temu i nadam se da ce ekipa biti iskrena mada ocekujem da ce svi reci kako su posteno polozili.
  Svaki cigan svoga konja hvali ;)

Zoran:
ja nisam polago ipi, samo sam vodio svoga psa da on polozi!  z11
to je bila zadnja utaknica za 2007god koja je odrzana u hr.koliko se sjecam!
u kupineckom kraljevcu je se odrzala, sad mi je pre rano da se sjetim imena od sudca!
ali stoji njegovo ime vec na forumu! anni ga polje zna jeli je i ona bila taj dan sa kujom svojom!
pasmina srebrena metakik!
dali je pas moj tad polozio posteno ili neposteno fucka mi se
taj dan je bilo puno strucniji ljudi od mene da procjene psa!
a ako neko misli da nije posteno polozio  neka sad nesto kaze  :laugh: ili neka zauvjek suti!!  :tommy:
a ja divljac bila tri fazanke koje je  z6

madhunter:
Ja sam svoj IPO polagao u Brezovici u organizaciji Kluba jamara i goniča Zagreb! Sudili su kinološki suci Ivan Grd i Goran Deanović. Uvijeti odlični, divljač kvalitetna!
Kuja je za svoj prikazani rad zaslužila  I.nr. nad zemljom i I.nr. pod zemljom.
S obzirom na druge pse najbolje je odradila i zaslužila ocjenu, al drugima je poklonjen Ispit! Bilo je cca. 10 pasa!
 
 

Zoran:
pa svak voli kad dobije poklon  cool

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju