Lovna kinologija > Lovna kinologija

Koliko nas ima pošteno položen IPO sa psom?

<< < (7/18) > >>

madhunter:
Pomalo se karte otvaraju! To je jadna ekipica koja šalje anonimna pisma HKS-u.
Vrlo rado bihsjeo s vama,pa diskutirao o poštenju!
Ja nemam naviku spominjati tuđe pse i prozivati nekoga poimence na forumu, ali ovo me ne čudi jer o primitivizmu sam već nešto pisao!
Kad ste već toliko jadni pa spominjete moje pse, svi za koje je utvrđeno da su škart ili da čak imaju neku manju manu, maknuti su iz mog dvorišta.
Kuju koju spominjete Barcca Mad Hunter ima isčupan zub, potvrđeno rendgenskom slikom na vet. fakultetu, kuja je već prije toga poklonjena! Kopiju rodovnice ima izvađenu, ali ne zbog mene!! Inače eksterijerno v,v, kuja,. Poklonite vi takvu???
Carlos Mad Hunter, izuzetno eksterijerno kvalitetan mužjak osim šta mu fali zub! Maknut istog tren iz dvorišta.
Kad ste već dobro upoznati sa situacijom kod mene, pohvalite se sa svojim kinološkim umijećem!

Ovime završavam naše druženje na ovom forumu! Moja namjera da razmjenjujemo iskustva i eventualno educiramo one koji manje znaju, te da naučim ono šta ja neznam pretvara se u svađu u koju se uključuju oni koji čitav život samo pričaju, a ustvari nemaju ništa!
 
Svim dobronamjernim kinolozima puno sreće u budućem radu, a lovcima Dobru Kob!

Ukoliko želite moju funkciju predsjednika KNLTH-a, javite se!    098/410-514, Hrvoje Bartolić, Zagreb



medo:
Hrvoje ja sam cuo za Carlosa i to da si ga poklonio cim si saznao za zub.

fazan:
HRVOJE NE PRIHVAČAM TVOJU PREDAJU I NAPUŠTANJE FORUMA[/col

medo:

--- Citat: fazan - 08. 05. 2008. 08:10:30 ---HRVOJE NE PRIHVAČAM TVOJU PREDAJU I NAPUŠTANJE FORUMA[/col

--- Kraj citata ---
Da ,predaja znaci priznanje i slabost.
Hrvoje vrati se i sudjeluj dalje u raspravama jer forum i je ustvari zamjena za price u lovackoj kuci.

Zoran:
madhunter ja nemam pojma sta si ti uopce obraco ovom svincicu!
od svincica njegov post je trebo biti pobrisan od strane administratora!
zbog nepostivanja clanova foruma sa objavom prvog posta i sta se nije prestavio!!!

tak je isto onaj golubic napado i viktora bez veze!
pa tak isto neka se svincic pobrise! ako ne onda stvarno napusti forum!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju