Lovna kinologija > Lovna kinologija

Koliko nas ima pošteno položen IPO sa psom?

<< < (10/18) > >>

Zoran:

--- Citat: medo - 08. 05. 2008. 09:18:25 ---Slazem se da se trebao predstaviti ali isto tako madhunter moze sam nastaviti argumentiranu verbalnu bitku.
 S obzirom da je forumas vepric svoju tvrdnju naveo argumentima iz tiska itd. mislim da treba uvaziti njegov nastup.
 Vepric je htio reci da madhunter nema postene ocjene itd. za neke pse.
Sad sto je istina znaju madhunter i vepric.
 Ja poznajm madhuntera povrsno i znam da su mu psi jako kvalitetni i bez obzira na neke pizdarije oko zuba ja bih ih koristio u lovu.

--- Kraj citata ---

nisam te htjeo vec duze vrjeme citirati! ali jednostavno evo sad cu!
sto se tice ikakve kinologije i tvog razmisljanja o njoj! necu reci da nemas pojma!
vec neznam koju bi rjec upotrebio za to! bolje receno tvoj odmjer kvalitete!

nepostoji kvaletitetan pas, a da mu je zubalo skartno! to je u jednu ruku srot! ( po meni )
 e sad sta je taj pas kvalitetan za rad to opet nema veze sa opcom kvalitetom!
a kad i ti vec znas da je od mad... pas imo tako zubalo i on ga odma poslje toga poklonijo!
zakljucujemo da je pas nekvalitetan ni za njega ni za kinologiju!
a kad bi se neko malo poceo baviti sa  tim nekim propisima i zadanim uzorima!
odaklen ta pasmina potice onda, bi se svi slozili sa tim istim!
sad trenutno po ovome sta je mad... dao toga psa dalje on radi po tim zadanim propisima!
sta je on prije radio i sta radi neznam!
ja sta sam vidjo jeste to da on najvise ulaze truda u to o novcu necu jer novac i kinologija nemaju veze jedno sdrugim!
a sto je mad... kako se veli mad.. za tim! zato je i mad!!!

dean:

--- Citat: medo - 08. 05. 2008. 09:18:25 ---Slazem se da se trebao predstaviti ali isto tako madhunter moze sam nastaviti argumentiranu verbalnu bitku.
 S obzirom da je forumas vepric svoju tvrdnju naveo argumentima iz tiska itd. mislim da treba uvaziti njegov nastup.
 Vepric je htio reci da madhunter nema postene ocjene itd. za neke pse.
Sad sto je istina znaju madhunter i vepric.
 Ja poznajm madhuntera povrsno i znam da su mu psi jako kvalitetni i bez obzira na neke pizdarije oko zuba ja bih ih koristio u lovu.

--- Kraj citata ---
Ja branim interese foruma, a to je pristojno komuniciranje i da svak stoji iza svojih riječi, a ne da osoba sa prvom postom odmah nekog proziva. To nije ni lijepo, ni kulturno, ni pristojno, a takvoj incidentnoj osobni možda nije ni mjesto na našem pitomom forumu.  z10

skyangel:
A kakve veze ima to što su madhunterovi psi dobili pošteno/nepošten ocjene sa bilo čim??? Kaj vas to ima biti briga? Ako su dobili nepošteno, to je njemu na dušu, vama to tak ne igra nikakvu ulogu. Osim ako ste direktna konkurencija?

lovacpd:
Ljudi, ne treba da se kacimo oko ovakvih stvari!
Podsjeticu vas da se isto ovakvo prepucavanje pocelo desavati i na temi CACT Prijedor, samo sto ja nisam htio da polemisem o tome vise i ostatak se smirio.
IUO ili IPO bi trebalo "posteno poloziti", a isto tako trebalo bi posteno i zivjeti, raditi....
BITI POSTEN, nije fraza, to je karakterna osobina!
Ali , zalosna istina je da mi, ljudi nismo svi isti, moralna nacela nisu svima ista,karakteri takodje, a svi zivimo skupa, radimo iste poslove, imamo iste hobije....
Sa stava kinologije, uzgoja trebalo bi tu biti sto vise "posten", posteno odraditi izlozbe, utakmice, ispite, te tako unaprdjivati  i kinologiju i lovstvo na ovim prostorima i tako bi to vjerovatno i bilo da nije neke druge strane, one komercijalne(za novac sve...)

medo:
Treba dati mjesto i sansu svakome na forumu ako koristi argumente,isto tako i svima ostalima da se brane.
 Posteno ili ne IPO je za neke spansko selo,a za neke san, a neki ga i poloze na ovaj ili onaj nacin.
Ja pristupam psima kao obican lovac koji zna sto zeli od psa i kako bi pas trebao izgledati.
 Kinologija i lov se nadopunjuju do odredjene granice. Ja prije svega trebam za lov lijepog i radnog psa.Ako pas ima neku manu,poput zuba, ne smeta mi za lov sigurno i ako je pas izuzetan u lovu isao bi u moj privatni uzgoj,nikada za prodjau ili sl. Osim toga ako psu fali zub ne znaci da ce i stencima faliti taj zub.
 Sa psima sam proveo cijeli zivot i otac mi je imao samo pse od vrhunskih svjetskih linija. Samo jedno stene je kupio,a prodao nijedno. Za nas je lov ljubav,psi isto tako da nas utakmice itd. gdje se sudi po babi i po stricevima ne zanimaju.Sto valja je kod nas sto ne valja je kod nekoga kome to ne smeta. Ocjene imaju svi psi ali jebes to.
 Najvise vrijedi kad dodjes u lov i lovci ti kazu da ti je pas jako lijep i odlican u lovu.
 Zoki ni ja ne znam koliko ti o cemu znas niti me zanima ali ako znas nesto reci jer uvijek dobro dodje.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju