Lovna kinologija > Lovna kinologija

kradja lovackih pasa

<< < (9/14) > >>

karabat:
A stvarno ti treba lupo, eh ti stari ljudi, pa naravno da ima bolje vidiš da su mu nestali (malo crnog humora Radane  sor ), neče moje đukele niko ni da im stavim 100 eur za vrat  happi

Joža:
Evo kolege lovci i kinolozi da se i ja ubacim u komentar o krađi ili nestanku pasa, meni je isto tak cucak nestal u lovu u lekeniku i nemrem ga naci vec 3tj, paci

Harry P.:

--- Citat: Joža - 09. 01. 2010. 18:21:26 ---Evo kolege lovci i kinolozi da se i ja ubacim u komentar o krađi ili nestanku pasa, meni je isto tak cucak nestal u lovu u lekeniku i nemrem ga naci vec 3tj, paci

--- Kraj citata ---

HM, dal ga je vepar odvukao ili ga je netko maznuo pitanje je sad. 

Radan:
pozdrav za sve nema problema za humor navika ja na sve pa i na humor,samo da neko javi dobru vjest da je naša svog pasa.

kerber:
ZA Nostroma na kraju lovne sezone me majstor nazove da ima mog psa da se s njim ljepo nalovio svinja napario kuju uhvatio leglo ima štence.                       i eto nekidan primjetio da je onaj broj na metalnoj ogrlici koja se vidi i na slikama broj mobitela a gle čuda a za nju ga je svezao na metar lanca i nije ga dosad primjetio ni oglase u lovačkom vjesniku ni oglase sa slikom koje sam odštampao i poljepio po cjelom njegovom selu niti je čuo oglas na radio čazma .                                     I kaže tad se sjetio pa pogleda u uho kad ono broj pa nazove HKS kad ono pas ima uzgajivača i vlasnika pa se kaže onda i sjeti da je takvog nekakvog vidio u lovačkom vjesniku i pogleda kad ono stvarno to je taj pas.                              I eto sretan što nađe vlasnika slučajno prije cjepljenja ljepo on mene nazva i javi mi da je pas kod njega i da će mi ga rado vratiti za naknadu od 200 eura............

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju