Lovna kinologija > Lovna kinologija

kradja lovackih pasa

<< < (10/14) > >>

NLT:
Bas dobro sto ti ga je vratio.Platio si 200Eura za toliku hranu sto je pojeo ali ti je on vjerujem doplatio za parenje, jer kako je prijavio leglo?

nostromo:

--- Citat: kerber - 17. 03. 2010. 01:39:18 ---ZA Nostroma na kraju lovne sezone me majstor nazove da ima mog psa da se s njim ljepo nalovio svinja napario kuju uhvatio leglo ima štence.                       i eto nekidan primjetio da je onaj broj na metalnoj ogrlici koja se vidi i na slikama broj mobitela a gle čuda a za nju ga je svezao na metar lanca i nije ga dosad primjetio ni oglase u lovačkom vjesniku ni oglase sa slikom koje sam odštampao i poljepio po cjelom njegovom selu niti je čuo oglas na radio čazma .                                     I kaže tad se sjetio pa pogleda u uho kad ono broj pa nazove HKS kad ono pas ima uzgajivača i vlasnika pa se kaže onda i sjeti da je takvog nekakvog vidio u lovačkom vjesniku i pogleda kad ono stvarno to je taj pas.                              I eto sretan što nađe vlasnika slučajno prije cjepljenja ljepo on mene nazva i javi mi da je pas kod njega i da će mi ga rado vratiti za naknadu od 200 eura............

--- Kraj citata ---

E ja ovo ne mogu virovati! Ovo me podsjetilo na onu definiciju hrabrosti kad se poseres Chuck Norrisu isprid vrata pa onda pozvonis i pitas papira :shok: Koji sokol uf

Ako nista bar imas pasa nazad...

TUROPOLJE:
G . Kerber dali si cijelu situaciju prijavio policiji...... teaa

dean:

--- Citat: kerber - 17. 03. 2010. 01:39:18 ---ZA Nostroma na kraju lovne sezone me majstor nazove da ima mog psa da se s njim ljepo nalovio svinja napario kuju uhvatio leglo ima štence.                       i eto nekidan primjetio da je onaj broj na metalnoj ogrlici koja se vidi i na slikama broj mobitela a gle čuda a za nju ga je svezao na metar lanca i nije ga dosad primjetio ni oglase u lovačkom vjesniku ni oglase sa slikom koje sam odštampao i poljepio po cjelom njegovom selu niti je čuo oglas na radio čazma .                                     I kaže tad se sjetio pa pogleda u uho kad ono broj pa nazove HKS kad ono pas ima uzgajivača i vlasnika pa se kaže onda i sjeti da je takvog nekakvog vidio u lovačkom vjesniku i pogleda kad ono stvarno to je taj pas.                              I eto sretan što nađe vlasnika slučajno prije cjepljenja ljepo on mene nazva i javi mi da je pas kod njega i da će mi ga rado vratiti za naknadu od 200 eura............

--- Kraj citata ---
U takoj situaciji ljudima proradi žila glupača pa malo manje popularnim metodama takvim "lovcima" objasne kako stvari stoje...

Hunter7x64:

--- Citat: pavo - 17. 03. 2010. 01:29:08 ---evo moj terijer...stara linija...

--- Kraj citata ---
Pavo reci mi od kojih je pasa ovaj tvoj,i ko mu je odgajivac?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju