Lovna kinologija > Lovna kinologija

LOV S PSIMA - DA ILI NE? VAŠE MIŠLJENJE...?

<< < (5/30) > >>

jura23:

--- Citat: Tea2008 - 31. 03. 2009. 17:48:32 ---Ma sta lov bez psa nije moguc, je, naravno lijepo ga je vidjet kad zna pa markira, trazi, goni itd. Bas je lijepo kad veliki lovac koji se diči svojim psom u lovu kako njegov pas zna svoj posao pa kad odradi sta je trebao, psa u auto a on na gemišt! I to ti je ljubav prema psu i etičnost i takvi pričaju da lov bez pasa nije moguć... (ispricavam se ako sam se krivo izrazila pa se netko našao uvrijeđen ali ja znam puno njih takvih..)
ALMIR, ti si napisao da sad možeš držat psa u stanu, kratka dlaka itd. Ako želiš pravog psa a za njega kao ja nemaš vremena, kako to riješiti a da po tvom mišljenju još uvijek budeš LovaC??

--- Kraj citata ---

nitko nije spomenuo da lov bez psa nije moguc........al je za mene besmislen i glup...
i uvijek poslije lova cu otic ili na rucak i na gemišt sa prijateljima a ne doma jer bu me žena prebila ako ne dođem do dvanaest(a baš takvi nemaju psa u lovu nego se šlepaju uz nas koji imamo i pucaju na ferme naših pasa).....a moj ce me pas cekat u autu i bit ce mu najljepše jer je obavio posao za koji je stvoren.... i bit ce u autu i par sati ali zna kad dođe doma što ga čeka...I TO JE ETIČNOST i tvrdim da lov bez psa nije lov...
a to da nemaš vremena za psa, ne vjerujem, jer mi se čini da još nisi lovio-la sa pravim psom, jer da jesi nebi tako razmišljo-ala i nabavio-la bi si jednog... i našo-la bi vremena za njega...

lp

Zoran:

--- Citat: jura22 - 31. 03. 2009. 22:32:18 ---
--- Citat: Tea2008 - 31. 03. 2009. 17:48:32 ---

--- Kraj citata ---

nitko nije spomenuo da lov bez psa nije moguc........al je za mene besmislen i glup...
i
lp

--- Kraj citata ---

rekao TI je ZaKoN DA je lov BEZ pasa NEMOGUC!  pljus

jura23:
moguć je!!! Ali možda nije dozvoljen. U svakom slučaju za mene nezamisliv...

lp

Zoran:

--- Citat: jura22 - 31. 03. 2009. 22:53:56 ---moguć je ali možda nije dozvoljen, u svakom slučaju za mene nezamisliv...

lp

--- Kraj citata ---

nije moguc jer nemozes imati lovište ako nemas krvosljednika ,,, kreces od toga samo  hao

jura23:
zoki ti to mene pomalo.............

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju