Lovna kinologija > Lovna kinologija

LOV S PSIMA - DA ILI NE? VAŠE MIŠLJENJE...?

<< < (9/30) > >>

jura23:
uz moja 3 posla, ispite na fax-u, lov, natjecanja u vatrogastvu itd da ne nabrajam nađeš vremana da se brinem o psu ajde!

ziher, pa nisi superman!!!! superti superti

grom:
Tko nema mogućnosti i vremena ok, ali tko može ,a neće smatram da nije pravi lovac i ljubitelj prirode, jer meni osobno nema ljepšeg lova kad mi pas ferma jarebicu i nakon toga uspješno aportira, a dok sam kao mulac lovio bez psa, samo Bog zna koliko ih nisam pronašao nakon odstrela

Tava:
Bez psa da se da šansa divljači??Pa nikom nije palo na pamet da se veže oči u autu jer sad ima navigaciju. Po stoti put: Lov nije odstrel, lov je hobi koji obuhvaća čitav niz detalja među koje neizostavno spadaju i četveronožni prijatelji i bez njih lov jednostavno nije lov. Puno mojih prijatelja lovaca čak i kada idu na čeku vode psa pa on leži ispod čeke i čeka na gazdu. Ako je lov bio uspješan zajedno se vesele, a ako nije nikom ništa proveli su ugodno vrijeme na zraku.

Pozdrav

valdop:

--- Citat: Tava - 01. 04. 2009. 14:01:35 ---Bez psa da se da šansa divljači??Pa nikom nije palo na pamet da se veže oči u autu jer sad ima navigaciju. Po stoti put: Lov nije odstrel, lov je hobi koji obuhvaća čitav niz detalja među koje neizostavno spadaju i četveronožni prijatelji i bez njih lov jednostavno nije lov. Puno mojih prijatelja lovaca čak i kada idu na čeku vode psa pa on leži ispod čeke i čeka na gazdu. Ako je lov bio uspješan zajedno se vesele, a ako nije nikom ništa proveli su ugodno vrijeme na zraku.

Pozdrav

--- Kraj citata ---
z6

baš bi htio vidjeti koji to pas ne reagira, a leži ispod čeke, na dolazak divljih svinja. meni povremeno dolazi desetak i više svinja, nisu baš tihe, a pas bi morao i dalje mirno ležati ispod čeke  ččč  ččč

grom:
Moji prvi, a možda i najljepši lovovi bili su u pogonu sa goničima koje sam tada imao, a bilo mi je tek 15 godina. Ništa ne može zamijeniti pjesmu goniča u lovu, ja danas lovim sa ptičarom i bez pasa mi je lov nezamisliv, jedino doček navečer.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju