Lovna kinologija > Lovna kinologija

LOV S PSIMA - DA ILI NE? VAŠE MIŠLJENJE...?

<< < (2/30) > >>

Tyger:
..ma nema veze, spojit ce mod to s drugom temom..dobro ajde, nisu mozda svi do jednog se slozili da lov bez pasa nije lov, ali su se slozili da lov s psom je poseban gust a za neke i nezamisliv..

SEJFO:
Pozdrav!!1 d4
 E  dobro si me nasmijao !! Bez psa u lov -kao u je..inu bez one stvari!!!! Ja divljači dajem uvijek šansu obzirom da najčešće promašim.  Ja bih ti jarane kad bih mogao naštimati najvolio umrijeti u onom  trenutku (kad za to dođe vrijeme)  a da pored mene goniči progone divljač!!!

p.S. pa i divljači bi bilo nezgodno da je psi ne potjeraju- znam ja da ti misliš na lov ŠULJANJEM mada je to po meni (a ne moram biti u pravu) podmuklo i davanje manje šanse divljači od npr. lova sa psima!!!! zagi zagi

Harry P.:
I ja se slažem da lov bez psa nije pravi lov. Ja također imam psa za lov ali ga ne vodim u lov već ga ostavim kod kuće jer nakon lova volim otići sa društvom na  zagi z10 gemist.
I zašto bih onda jadni pas čekao u autu ili pored auta kad može biti kod kuće  z6, a ja sam ispunio kriterij i pravi sam lovac.

nostromo:

--- Citat: HunterDon link=topic=3291.msg84762#msg84762 date=123844768

Lov bez psa nije pravi lov...  z4
[/quote ---
...i lov sa nocnom optikom nije lov.

Malo je pasa koji se mogu usporedjivati sa takvom sofisticiranom opremom. To zna svako ko je gleda sta zec napravi pasu ;D
--- Kraj citata ---

dalm:
He, he....da je Lovac postavio temu, svi bi se složili s Njegovim mišljenjem..? :P
Aj Sejfo, prvi ozbiljan post od Tebe, da i to doživim... ;)
Još nema polemike....

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju