Lovna kinologija > Lovna kinologija

LOV S PSIMA - DA ILI NE? VAŠE MIŠLJENJE...?

<< < (12/30) > >>

valdop:
stari moj probaj ti odstreliti tetrijeba a nek pas bude u blizini. inače lovim visoku i crnu divljač 90% pa mislim da je svako daljnje prepucavanje nepotrebno. fazane lovim dvaput godišnje na otvorenim prostorima isto kao  patke i prepelice.

dalm:
Vedrane...objasni usput zašto puno lovaca često ostavi i psa i pušku, i uzme foto-aparat pa ide u šumu lovit slike? Ne treba bit isključiv. Ili takav lovac bez puške i psa nije lovac...?

ante kula:
dalm di lovis ti u dalmaciji da ti ne triba pas? na kojem terenu i kakvu divljac,kojim nacinom lova?

File:

--- Citat: dalm - 01. 04. 2009. 22:13:09 ---Vedrane...objasni usput zašto puno lovaca često ostavi i psa i pušku, i uzme foto-aparat pa ide u šumu lovit slike? Ne treba bit isključiv. Ili takav lovac bez puške i psa nije lovac...?

--- Kraj citata ---

Naravno da nije lovac niti će ikad bit to je fotograf ili šetać ili neki kurac lovac nije iljadu na sto.
Ni po zakonu bez puške i pasa nije lovac i neka se učlani u amtersko fotografiranje imam opar prijatelja koji mu mogu pomoć oko birokracije

dalm:
Ante, isključivo čeka, DS. To mi je ''merak'', hobi, kako god hoćeš. Ostalo me ne privlači. Osim, čekam priliku otić negdje na muflona....Također, puno puta ''odsjedim'' cijelu noć čak i s prilikom za hitac, koju ne realiziram.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju