Lovna kinologija > Lovna kinologija

Molim pomoć !!!!!!!

<< < (5/10) > >>

antoniog:
budi strpljiv i čekaj daljnju situaciju

Anni:
neznam zasto antibiotik ako je disk iskočio... treba ju mu kortikosteroidi. i moja prporuka da odes na pravi neuroliški pregled kod neurologa na faks (dr. Pirkić) pa ces biti pametniji nakon njegove prognoze

LP i  sretno

Huntercro:
e sad 100 babica kilavo dijete...
idi svojim putem  pa ljudi ako je bio u veterinarskoj koja ima rendgen onda nije bio kod lokalnog veterosa koji liječi samo krave i konje, kad bi netko dao takvu ozbiljnu dijagnozu valjda nešto postoji

bena:
zajebano je to medicusuper

almir:
Kakve to veze ima pa "moj" veterinar je tatamata riješava sve probleme s pola gasa
ima i rendgen i one lampe neke i operira čovijek, a sad je nabavio one mašine neke stomatološke za skidanje kamenca i ostala sr.. što se tiče zuba. A opet se desi da se susretne s nečim po prvi puta, pa zove konzultira se s kolegama ili šalje u zg na faks. JBG niko nezna sve.
Kako sad 100 babica
znam tipa koji nije pitao babice nego je otišao liku koji mu je izvadio 800€ iz novčanika da bi se kroz par mjeseci operacija morala ponoviti, naravno opet o njegovom trošku.
Uvijek je bolje pitati na više mjesta
Evo ja znam veterinara koji bi mu očistio analne žlijezde dao infuziju da ga ojača zapakovo mu 3 pratela
uzo 400kn i reko da se javi za 3 dana  hao

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju