Lovna kinologija > Lovna kinologija

Molim pomoć !!!!!!!

<< < (4/10) > >>

Kljunko:

--- Citat: Pepi18KA - 21. 09. 2009. 21:28:53 ---
 puno vam hvala na svemu...sad sam bio kod njega,sjedio kojih sat vremena...sjedi al na stranu a noge kad podižem kao da nisu njegove...probao sam ga poleći al čim je počeo lijegati počeo je cviliti i dizati se u sjedeći položaj. imao je povišenu temperaturu (38 sa 5)...sutra ga opet vozim veterinaru na sljedeću dijagnozu

--- Kraj citata ---
38.5 nije temperatura kod psa a i jučer je bilo toplo, meni to isto izgleda kao ozljeda kralježnice, pomak diska, neko uklještenje, ne ide to brzo, mislim oporavak kao išialgija kod ljudi. Mokrenje treba pratiti u svakom slučaju a i bol, dali se javlja u vezi s pokretom ili ne... U svakom slučaju želim brzo ozdravljenje i potpun oporavak!

Pepi18KA:
 a da li mi ko može koliko dugo traje taj oporavak i jel imao ko iskustvo da je pas imao   posljedice??

podravec:
Odi sa psom kod nekog veterinara koji ti psa može poslikati i da vidi veterinar jel problem u kičmi ili nečem drugom. Nemoj puno čekati, što prije to bolje.

HunterDon:
A i možda je samo istegnuo ligamente... pa kad se sve ohladilo preko noći ujutro je tek osjetio bol i vidljive su posljedice... btw, bez slikanja ništa... ;)

Pozdrav!!!

HunterDon

Pepi18KA:

 Bio sam s psom na slikanju...oštećen mu je DISK(ne znam puni naziv ugl na zadnjem kralješku se razišao) . Dobio je antibiotike i još dvije injekcije(vetalgin) i vet.je rekao da sačekam 3-4 dana da vidim da li će počet obavljat nuždu i uzdizat se na noge...a ako ne,jedino rješenje je operacija koja na vet.fakultetu košta oko 3000 kn a ne garantiraju da će pas biti onakav kakav bi trebao biti(da će moć trčat i obavljat svoje lovne dužnosti.

         jednostavno ne znam što ću...teška je odluka

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju