Lovna kinologija > Lovna kinologija

Najbolji pas za lov sljuke???

<< < (2/4) > >>

sljuka lukavec:
A posto sam ja iz okolice Zagreba mislio sam na psa koji je najbolji za takve terene koji su jako gusti i zarasli

Zoran:

--- Citat: sljuka lukavec - 04. 07. 2009. 15:17:41 ---Molim vas da izneste svoja misljenja o tome koji je pas najbolji za lov sljuke!!!

--- Kraj citata ---

onaj koji lovi od tih pasmina je za šljuke naj bolji!

File:

--- Citat: sljuka lukavec - 04. 07. 2009. 22:26:46 ---A posto sam ja iz okolice Zagreba mislio sam na psa koji je najbolji za takve terene koji su jako gusti i zarasli

--- Kraj citata ---
Pucam u lukavcu 2 godine i oni tereni nisu zarasli dapaće naspram puno njih su livada... vidio si šta ti koriste kolege iz sela pa po njihovom receptu i ti...
Z. sedmak ti ima njemca i svi ostali... ja osobno za one terene nebi bretona a setera jer mi se neda oko dlake znači njemci ili pointer

Zoran:

--- Citat: File - 04. 07. 2009. 22:41:04 ---
--- Citat: sljuka lukavec - 04. 07. 2009. 22:26:46 ---A posto sam ja iz okolice Zagreba mislio sam na psa koji je najbolji za takve terene koji su jako gusti i zarasli

--- Kraj citata ---
Pucam u lukavcu 2 godine i oni tereni nisu zarasli dapaće naspram puno njih su livada... vidio si šta ti koriste kolege iz sela pa po njihovom receptu i ti...
Z. sedmak ti ima njemca i svi ostali... ja osobno za one terene nebi bretona a setera jer mi se neda oko dlake znači njemci ili pointer

--- Kraj citata ---

te terene šta si vidio je naselje

File:
daj ti se nejavljaj Bogati vidiš da čovik vajmarce nije opće ni stavio kao opciju....

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju