Lovna kinologija > Lovna kinologija

novi goniči

<< < (4/12) > >>

Deda M:
Sejfo bravo ali dogo nije tema ove teme -on je podcjenjen kako si rekao ai težak za pravilan odgoj -vlastito iskustvo ali da on lovi nebi bilo izmasakriranih lovaca .Zanima me ovo drugo što sam i pitao a dogo na p.p.Pozdrav  DEDA M...

zelenadolina:
Deda nisam pobornik takvog lova ali svako ima svoje gušte ,trenutno se kod nas ne može loviti ali ko zna možda se jednog dana promjeni situacija. Zorane jedan moj post nije objavljen upućen tebi  a evo da kažem stvarno pretjeruješ sa svojim cinizmom.

Lazar:
gonica ima svakakvih,u njemackoj se koristi mali broj pasa vecinom rase sa njemackog i engleskog govornog podrucja,koliko mi je poznato slicna situacija i na balkanu al u francuskoj sam vidjo gonica za koje nikad nisam ni cuo za ds odlicni, po obliku svi imaju klempave usi i slicni su mnogo lice na finskog gonica kojeg ima jedan kolega sa foruma

Lazar:
bio sam nekoliko puta u lovu gdje 10 pasa ove rase tjeralo svinje
http://www.dogbreedinfo.com/porcelaine.htm

Zoran:

--- Citat: zelenadolina - 01. 02. 2010. 08:03:17 ---Deda nisam pobornik takvog lova ali svako ima svoje gušte ,trenutno se kod nas ne može loviti ali ko zna možda se jednog dana promjeni situacija. Zorane jedan moj post nije objavljen upućen tebi  a evo da kažem stvarno pretjeruješ sa svojim cinizmom.

--- Kraj citata ---

problem je taj, što sve i jedan post je namjenjen meni i ceka TATiN blagoslov!

sad sam toliko nekako neznam kako se kaze , ma ja ODLAZIM sa foruma i nemoj te me zvati da se vratim
  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju