Lovna kinologija > Lovna kinologija

novi goniči

<< < (5/12) > >>

zelenadolina:
 fre

jura23:

--- Citat: Zoran - 01. 02. 2010. 10:08:26 ---
--- Citat: zelenadolina - 01. 02. 2010. 08:03:17 ---Deda nisam pobornik takvog lova ali svako ima svoje gušte ,trenutno se kod nas ne može loviti ali ko zna možda se jednog dana promjeni situacija. Zorane jedan moj post nije objavljen upućen tebi  a evo da kažem stvarno pretjeruješ sa svojim cinizmom.

--- Kraj citata ---

problem je taj, što sve i jedan post je namjenjen meni i ceka TATiN blagoslov!

sad sam toliko nekako neznam kako se kaze , ma ja ODLAZIM sa foruma i nemoj te me zvati da se vratim
  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

--- Kraj citata ---

 hao hao hao hao hao hao hao hao

DARK:
Da se malo uključim u ovu temu.
Imao sam priliku voditi Karelijskog gonića u gater na probu na divlju svinju. Jedan pas je bio star skoro 2gosine i a drugi svega 7 mjeseci. To  im je bio prvi kontakt s svinjom. Stariji pas dobro je pokazivao žestrinu na svinju. On je vidoglasan i kada je došao po tragu do svinje tek onda pušta glas. Dosta je žestok i ustrojan i pušta jaki ,puni tj duboki glas. Napada i mislim da u prirodi u gustišu ne bi dugo preživio negdje u otvorenoj šumi možda da. Meni se osobno sviđa ta pasmina i njihov rad koliko sam mogao vidjeti iz jednog primjera. Trebalo bih probati još par različitih jedinki u praktičnom lovu da bih mogli više komentirati i donjeti neke zaključke.

Deda M:
Dobar dan svima-eto mi konačno malo odgovora na moje pitanje i hvala ti lazare a i tebi Dark -to me zaninma .što ste vi vidjeli na svoje oči .kako se ponašaju ti novi ,jel kod nas imamo naše domače pasmine ali mogla bi se napraviti dobra kombinacija sa MOŽDA večim i malo jačim i agresivnijom rasom -ne da bude kao neke -dogo -dovoljno ds d.s.bude bliže i dostupna lovcu za hitac a ne da se d.s. ganjaju okolo naokolo ili da ih se otjera ko zna kuda možda i u tuđe lovno područje .To sam tražio i nadam se da če biti jiš prijeddloga ,resprave o tim psima koji nam nisu poznati a oprt su negdje vani dobri ili bolji -kao i nama naši.Dakle hvala vam i čekam i dalje vaše predloge ili savjete ,kako sam rekao od onih koji su vani.Pozdrav svima dobre volje i dobra kob svima -DEDA  M... z14

SEJFO:

--- Citat: Zoran - 01. 02. 2010. 10:08:26 ---
--- Citat: zelenadolina - 01. 02. 2010. 08:03:17 ---Deda nisam pobornik takvog lova ali svako ima svoje gušte ,trenutno se kod nas ne može loviti ali ko zna možda se jednog dana promjeni situacija. Zorane jedan moj post nije objavljen upućen tebi  a evo da kažem stvarno pretjeruješ sa svojim cinizmom.

--- Kraj citata ---

problem je taj, što sve i jedan post je namjenjen meni i ceka TATiN blagoslov!

sad sam toliko nekako neznam kako se kaze , ma ja ODLAZIM sa foruma i nemoj te me zvati da se vratim
  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


Forum  a pogotovo ova tema :: Je bez tebe prazna kao gnijezdo napušteno......vrati nam se ja te molim ...........na današnji dan,,,,,,koji je mnogima bitan!!!! hao hao hao

--- Kraj citata ---

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju