Lovna kinologija > Lovna kinologija

pas na probu - info

<< < (4/7) > >>

zelenadolina:
Znaš Toni uvjek je dobro posavjetovati se s nekim ko je imo neko takvo iskustvo,ne treba slušati baš svakog,imaš ti ljudi koji kupe gotovo i sve štima i onda na osnovu toga cjene cjelokupnu situaciju, i onda djele savjete a nikad ne znaš na koga ćeš naletiti,onaj ko igra pošteno taj opstaje na duge staze,zato Toni po meni je rječ jača od svakog papira.

Radan:
zelenadolina moje iskustvo kod prodaje pasa je slijedeće a proša sam svega i svačega od laži, muljanja,prevara itd.za mlade štence dajem garanciju do 8 miseci ako nije u eksterijeru ili u radu zadovoljio vraćam lovu,za odrasle tri probe dvi u mom terenu jedna di kupac traži a davanje ne dolazi u obzir malo je pošteni koji  će reći pravu istinu, uostalo par miseci najmanje triba pasu da se privikne na nove uvjete a ti par miseci kupac nađe milion mana.

zelenadolina:
Sad znam i ja Radane , i u pravu si ti 110%,ali čovjek uči dok je živ,jedno iskustvo više i što ćeš idemo dalje,nisam neki trgovac a naučiću valjda.

Radan:
netriba biti trgovac samo poštenje obadve strane

Zoran:

--- Citat: Radan - 03. 02. 2010. 14:44:45 ---netriba biti trgovac samo poštenje obadve strane

--- Kraj citata ---

bas tako...
pravi uzgajivac zna sta prodaje i nije mu problem dati posmeno to sve i garanciju
jer stoji iza svojih ugojenih pasa,i zna sta je uzgojio,,,
a sve ostalo je trla baba la,,,
nikoji uzgajivac ne odgovara za ona  :pferd: sta je on uzgojio a uzgojio pse neupotrebljive
i onda se pokrije i suti,,da neko nebi sazno sta je napravio,,
jedino odgovorni uzgajivaci su oni koji stoje iza svojih uzgoja i daju garancije i ugovore,,
a to je jedino moralno ipravno prema samoj toj pasmini koju uzgaje,
i taki uzgajivaci za svoju pasminu samo najbolje dolazi u obzir

radan svaka cast  d4  d1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju