Lovna kinologija > Lovna kinologija

Poznavanje standarda i pravilnika

<< < (5/6) > >>

valdop:

--- Citat: nemcic - 09. 11. 2010. 10:19:01 ---Pozdrav!

 Moj pas je bio i tetoviran i čipran!

--- Kraj citata ---

zašto bio, možda ga pronađeš . . .

best of habek:
-gospodo vidim da ste ušli u raspravu a ne znate "materiju"

-1.prijava legla sa ovjerenim dokumentom o parenju ide HKS-u putem
voditelja uzgoja pripadajuće udruge KD -npr.Koprivnice ili dr.
-2.kada se štenci okote usmeno javljate vođi uzgoja
-3.kada su štenci starosti od 4-6 tj. zovete vođu uzgoja na pregled doma
-4.vođa uzgoja popisuje leglo po muškim i ženskim živim primjercima te primjerak šalje
HKS-u u Zagreb ,Ilica 61.,
-5.po ovjerenom spisku od strane HKS-a odlazite ovlaštenoj Veterinarskoj stanici
i veterinaru sa pravom potpisa koji ovjerava dokumentaciju od HKS-a zajedno sa Vama
i vođom uzgoja -te se opet šalje u Zagreb sa jednim primjerkom naljepnice mikročipa
6.- sa dobivanjem rodovnica sa naljepnicom mikročipa vođa uzgoja pregledava kopiju spiska
o mikročipiranju i ovjerava kao i nekad dok je bilo tetoviranje - uz otisak pečata(štambilja) .

Mislim da sam Vam malo bolje objasnil a ak nisam možete me nazvati na mobitel
pa Vam bu sve potanko objasnil -moj.br. je 091 204 7968 (Dražen)

Pozz svima i Dobra Vam kob te za kolege iz SRB i BIH - Dobar pogled

valdop:
e ako sad nije jasno onda se riješiti psa što prije, čovjek je sve objasnio i tako treba raditi a ne mudrovati, jest da je više posla nego kad se dijete rodi ali tako je kako je, pravilnik treba ispoštivati ili se ne baviti psima.  :smil4226ce1d491b5:

kerber:
pa možda i neznamo materiju ali ovaj vaš poredak po točkama 1234 uz dužno poštovanje vašem znanju u koje nimalo ne sumnjam nepije vode iz razloga točku jedan je fizički nemoguće izvesti prije točaka 2 3 i 4 iz jednostavnog razloga prijava legla prema HKS se šalje u dobi od 6-12 tjedana nemože prije a obuhvaća formular o prijavi legla koji šalje voditelj uzgoja u kojoj je datum štenjenja, parenja , broj štenaca ,spol ,boja i imena te rodoslovlje uz to se prilaže potvrda o parenju i kopije rodovnica oba roditelja.   što znači recite mi  kako vi prijavljujete leglo u točki 1  koje se kod vas tek šteni u točki 2 i znate ove podatke prije štenjenja osim ako niste možda ............vidoviti fre

best of habek:
Kerber -da se svi vođe uzgoja drže pravilnika bilo bi i više reda u uzgoju;

-a prije točke 1. bi vođa uzgoja isto tako po pravilniku bi trebali vidjeti
papire od pasa koji se sparuju jer se teži kvaliteti(a ne po onome- tvoj pas radi,
moja kuja radi -bumo parili?!; a ima i onoga -kuja se sparila- buš mi dal od svog psa papire?) pesi

-tak da vezano na moju "vidovitost" , pročitaj pravilnik zajedno sa ovim
kaj sam napisal u ovom postu- i to je to teaa

Pozz i Dobra kob

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju