Lovna kinologija > Lovna kinologija

prodaja pasa za utakmice

(1/3) > >>

seteri6:
tko prodaje pse za utakmice
setere,pointere i njemačke kratkodlake ptičare

fazan:
U Vojvodini imaš kvalitetnih i puno jeftinijih radnih pasa. No moram priznati da nikada nebih kupio drilanog psa , jer on nikada nije Tvoj. Ako razumiješ što je pjesnik želio reći.

deeejan:
To ni meni nije nikad bilo jasno, ta kupovina gotovih pasa.
uzmes kvalitetno stene, odgojis ga, obucis, i onda je to tvoj pas, prijatelj, lovni drug, pratioc, tvoj ponos il sramota :), i on tad zna da je tvoj.
bez obzira dal su u pitanju natjecanja il samo prakticni lov.
ak je biznis i para u pitanju, to je vec druga stvar

zibba:
Za rad u svakom slucaju uvijek radije uzeti stene. Sa njoma od pocetka ti radis, ucis ih ono sto ti zelis da rade, ucvrscujes prirodne nagone kako tebi odgovara a nezeljena ponasanja odmah iskorijenis u pocetko, dok se nisu uvukli u normalno ponasanje. Kod odraslog psa nikada ne znas sto dobivas tocno i kako je sa psom radeno, koje su mu mane  ( za to saznati treba provesti neko vrijeme sa psom a to nije lako kod kupnje).
Ja sam uzela odraslog psa, trazila sam setera bas za izlozbe i uzgoj, u tom slucaju je bolji izbor vece stene ilipas jer vidis usto se pas razvio sto je kod stenaca uvijek lutrija, mozda sa 8 tjedana ima pravilan zagriz a sa godinu dana ima jako losu celjust.

leon:

--- Citat: deeejan - 01. 08. 2014. 09:10:22 ---To ni meni nije nikad bilo jasno, ta kupovina gotovih pasa.
uzmes kvalitetno stene, odgojis ga, obucis, i onda je to tvoj pas, prijatelj, lovni drug, pratioc, tvoj ponos il sramota :), i on tad zna da je tvoj.
bez obzira dal su u pitanju natjecanja il samo prakticni lov.
ak je biznis i para u pitanju, to je vec druga stvar

--- Kraj citata ---

Neki nemaju vremena za obuku a imajo novaca...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju