Lovna kinologija > Lovna kinologija

prodaja pasa za utakmice

<< < (2/3) > >>

zibba:
Ako nemaš vremena za obuku psa, onda nemaš vremena ni za psa ni za lov s njima. Jer i sa obučenim psom se mora raditi konstantno da bi se sačuvale dobre radne navike. Na utakmicama ne dobivaju psi koji su po cijele dane u boksu i izlaze na teren karikiram jednom tjedno, već koji su često u polju i prakticiraju rad. Da bi se dobilo dobrog psa za utakmice, natjecanja, pa čak i izložbe, treba uložiti puno truda i vremena da se nešto i postigne, čak i sa vrhunskim psom. A prava osoba može i od psa koji ima slabe nagone, napraviti psa koji će osvajati nagrade.

seteri6:
ja sam htio pitat tko prodaje štenad takmičarskih linija,ali moja greška krivo sam napisao

seteri6:
sad držim setere za šljuku,ali bih se okušao na utakmicama

zibba:
Ja trenutno imam eksterijerno radne pse, dakle one po pravilniku i standardu, 60 + cm. Psi su i radni i izložbeni, tako da su super za takve namjene. Štenci već sada sa mjesec dana pokazuju zainteresiranost za traženje, stalno nešto njuškaju okolo. Ako ste zainteresirani imam još raspoloživo jedno ili dva šteneta, znati ću za par dana kada mi se javi zadnji zainetersirani što je odlučio.

Moje štence možete vidjeti pod sekcijom engl. seter ili u predstavljanju uzgajivačnice, Cute Beast.

zibba:
Evo da se vidi da su od eksterijerno radnih pasa, ovdje je rodovnik mojih štenaca. S očeve strane ima ut C što je vidljivo u samoj rodovnici, a sve ove titule CH HR, IT i slično da bi pas dobio titulu šampiona, mora položiti barem jednu utakmicu. Tako da po genetici ovo je taman za rad.

http://www.stenci.info/leglo.php?idp=&id=935

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju