Lovna kinologija > Lovna kinologija

prodaja pasa za utakmice

<< < (3/3)

Macak:

--- Citat: deeejan - 01. 08. 2014. 09:10:22 ---To ni meni nije nikad bilo jasno, ta kupovina gotovih pasa.
uzmes kvalitetno stene, odgojis ga, obucis, i onda je to tvoj pas, prijatelj, lovni drug, pratioc, tvoj ponos il sramota :), i on tad zna da je tvoj.
bez obzira dal su u pitanju natjecanja il samo prakticni lov.
ak je biznis i para u pitanju, to je vec druga stvar

--- Kraj citata ---


Dejane, nema svaki kolega lovac vremana za odgoj i obuku radi posla itd. koji zeli sa psom lovit. Znas, ima njih koji rade dnevno vise od 8 sati, koji rade i vikende, praznike itd. zato nemoj pausalno sudit. Naravno da je bolje sto ti ovde navodis, ali ako nemas vremena, onda je gotov pas jedina mogucnost doci do njega.

deeejan:
Ma znam, macak, mozda sam se malo krivo izrazio kad sam napisao da mi to nije nikad bilo jasno. Jasno mi je da neki nemaju vremena, zivaca, volje itd pa uzmu gotovog psa. I to je ok, nikoga ne osudjujem. Samo sam iznio svoje misljenje, druga je to stvar kad je pas s tobom od 2mj starosti, drugi je to odnos. I ja imam psa, zivim u stanu, radim smjene i po 15 sati ponekad, a smjene od 12 sati su normalna stvar..moja kuja nije najbolja ima mane i zna zasrat u lovu, al to je moja krivica, al svejedno uzivam u lovu s njom i meni je najbolja :)
velim, nikog ne osudjujem, samo iznosim svoj stav.
 z10

seteri:
Ima u Vojvodini kvalitetnih pasa i njihovih potomaka,ja sam  ih kupovao  i mogu reci da su ooodlicni.

seteri6:
Koji su linija ti iz vojvodine?

seteri:
Muzjak je po ocu unuk CH.TR. Big Jima a sa majcine strane  CH.TR Azora,zenka je po ocu unuka CH.TR. Futre DC- a po majci  CH.TR. Zico (Frenk del Dianella).

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju