Lovna kinologija > Lovna kinologija

rhodesian ridgeback

(1/5) > >>

kerber:
prvog što sam vidio doveo je željko bebek na izložbu u slavonski brod od tada se već dosta proširio u našoj zemlji zanima me dali ga je ko probao u lovu kod nas i dali ima ko kakve clipove ili linkove gdje pas radi na divljač u svojoj domovini.

ikova371:
kolko ja znam za njih da su vidoglasni za razliku od ovdašnjih goniča što im baš neide u prilog

PinzHunter:

--- Citat: kerber - 22. 10. 2008. 20:40:32 ---prvog što sam vidio doveo je željko bebek na izložbu u slavonski brod od tada se već dosta proširio u našoj zemlji zanima me dali ga je ko probao u lovu kod nas i dali ima ko kakve clipove ili linkove gdje pas radi na divljač u svojoj domovini.

--- Kraj citata ---


to bi bile dobre informacije.mislim ipak de je preskup da bi po nasim sumama trazio divljac. ima ga sve vise i vise ali ne sluzi za lov nego vise kao pas mode i prestiza.
kazu kad njega posjedujes da ti netreba pas cuvar. a kad on gazdu "posjeduje" onda je jako zeznut.

mislim da ne bi bilo lose probati takvog psa u lovu, jer je odgajan za lov na lavove.sad koliko ce se to na nasu divljac moci primjeniti valja sacekati dok neko proba.
exterijerno jedan od ljepsih pasa, bar za moj ukus ;)

Nikola:

--- Citat: kerber - 22. 10. 2008. 20:40:32 ---prvog što sam vidio doveo je željko bebek na izložbu u slavonski brod od tada se već dosta proširio u našoj zemlji zanima me dali ga je ko probao u lovu kod nas i dali ima ko kakve clipove ili linkove gdje pas radi na divljač u svojoj domovini.

--- Kraj citata ---

Nula bodova
kani se te ideja
To lova nije vidjelo
Niti zna šta je lov, a ni šta su lavovi....

Zoran:

--- Citat: kerber - 22. 10. 2008. 20:40:32 ---prvog što sam vidio doveo je željko bebek na izložbu u slavonski brod od tada se već dosta proširio u našoj zemlji zanima me dali ga je ko probao u lovu kod nas i dali ima ko kakve clipove ili linkove gdje pas radi na divljač u svojoj domovini.

--- Kraj citata ---

sta si god vidio zaboravi!
to cudo nije gonic! i u HR. nesmije se koristiti u lovu! tema se moze komotno prebaciti NELOVNE PASMINE!  uf

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju