Lovna kinologija > Lovna kinologija

rhodesian ridgeback

<< < (5/5)

nazime:
Kako nitko nema iskustva sa RR-om, najbolje bi bilo da RR dovede svog, odemo u neki gater i vidimo kako pas radi. Ove priče, radi vako, goni nako, prati krvni trag. Fućkaš to kad niko nije vidio.

RR:

--- Citat: nazime - 10. 11. 2008. 23:20:52 ---Kako nitko nema iskustva sa RR-om, najbolje bi bilo da RR dovede svog, odemo u neki gater i vidimo kako pas radi. Ove priče, radi vako, goni nako, prati krvni trag. Fućkaš to kad niko nije vidio.


--- Kraj citata ---

To sto ti to nisi vidio, ne znaci da nitko nije vidio. A i da vidis, mogao bi suditi samo o konkretnom psu, njegov rad ti ne bi morao apsolutno nista reci o radu citave pasmine.
Al nije bitno.
Pozdrav, uzivajte.

dean:

--- Citat: RR - 11. 11. 2008. 00:33:04 ---
--- Citat: nazime - 10. 11. 2008. 23:20:52 ---Kako nitko nema iskustva sa RR-om, najbolje bi bilo da RR dovede svog, odemo u neki gater i vidimo kako pas radi. Ove priče, radi vako, goni nako, prati krvni trag. Fućkaš to kad niko nije vidio.


--- Kraj citata ---

To sto ti to nisi vidio, ne znaci da nitko nije vidio. A i da vidis, mogao bi suditi samo o konkretnom psu, njegov rad ti ne bi morao apsolutno nista reci o radu citave pasmine.
Al nije bitno.
Pozdrav, uzivajte.

--- Kraj citata ---
Kaj je pisac time htio reći?! Koja je svrha tog posta?

PinzHunter:

--- Citat: dean - 11. 11. 2008. 08:33:38 ---
--- Citat: RR - 11. 11. 2008. 00:33:04 ---
--- Citat: nazime - 10. 11. 2008. 23:20:52 ---Kako nitko nema iskustva sa RR-om, najbolje bi bilo da RR dovede svog, odemo u neki gater i vidimo kako pas radi. Ove priče, radi vako, goni nako, prati krvni trag. Fućkaš to kad niko nije vidio.


--- Kraj citata ---

To sto ti to nisi vidio, ne znaci da nitko nije vidio. A i da vidis, mogao bi suditi samo o konkretnom psu, njegov rad ti ne bi morao apsolutno nista reci o radu citave pasmine.
Al nije bitno.
Pozdrav, uzivajte.

--- Kraj citata ---
Kaj je pisac time htio reći?! Koja je svrha tog posta?

--- Kraj citata ---

pa eto meni se cini da gospodin/gospodja RR ne zeli sa nam komunicirati nego malo pametovati.Kao prvo RR se pojavio na forumu bez predstavljanja, pa onda pise kako mi lovci nismo zasluzili da imamo tog psa, i ja sad mislim da je ovo previse ponizavanja. Mi ovdje nismo spali na to da nem neko pametuje o necem sto ni sam ne zna. Ako RR zna nesto sto mi neznamo neka iznese na vidjelo ili neka cuti za sva vremena.
Ide mi na zivce kad mi neko kaze kako mi LOVCI ne znamo raditi sa psima.
Zato RR ili se prilagodi nama ili idi tamo gdje te neko zeli slusati.

Jel sad dosta natezanja? d13

nazime:

--- Citat: RR - 11. 11. 2008. 00:33:04 ---
--- Citat: nazime - 10. 11. 2008. 23:20:52 ---Kako nitko nema iskustva sa RR-om, najbolje bi bilo da RR dovede svog, odemo u neki gater i vidimo kako pas radi. Ove priče, radi vako, goni nako, prati krvni trag. Fućkaš to kad niko nije vidio.


--- Kraj citata ---

To sto ti to nisi vidio, ne znaci da nitko nije vidio. A i da vidis, mogao bi suditi samo o konkretnom psu, njegov rad ti ne bi morao apsolutno nista reci o radu citave pasmine.
Al nije bitno.
Pozdrav, uzivajte.

--- Kraj citata ---

Pa onda skupi što više RR pa ćemo gledat više pasa. I kaj sad nije bitno?
Ja predložim nekaj konkretno pa odmah nije bitno?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju