Lovna kinologija > Lovna kinologija

rhodesian ridgeback

<< < (2/5) > >>

Zoran:

--- Citat: Nikola - 22. 10. 2008. 23:07:24 ---
--- Citat: kerber - 22. 10. 2008. 20:40:32 ---prvog što sam vidio doveo je željko bebek na izložbu u slavonski brod od tada se već dosta proširio u našoj zemlji zanima me dali ga je ko probao u lovu kod nas i dali ima ko kakve clipove ili linkove gdje pas radi na divljač u svojoj domovini.

--- Kraj citata ---

Nula bodova
kani se te ideja
To lova nije vidjelo
Niti zna šta je lov, a ni šta su lavovi....

--- Kraj citata ---

nesluzi se vise ni za lov na LAVOVE!  rol

Nikola:

--- Citat: Zoran - 22. 10. 2008. 23:11:25 ---
--- Citat: kerber - 22. 10. 2008. 20:40:32 ---prvog što sam vidio doveo je željko bebek na izložbu u slavonski brod od tada se već dosta proširio u našoj zemlji zanima me dali ga je ko probao u lovu kod nas i dali ima ko kakve clipove ili linkove gdje pas radi na divljač u svojoj domovini.

--- Kraj citata ---

sta si god vidio zaboravi!
to cudo nije gonic! i u HR. nesmije se koristiti u lovu! tema se moze komotno prebaciti NELOVNE PASMINE!  uf

--- Kraj citata ---
zaboravih napisati.. ote mi riječ iz usta...

Zoran:

--- Citat: Nikola - 22. 10. 2008. 23:21:06 ---
--- Citat: Zoran - 22. 10. 2008. 23:11:25 ---
--- Citat: kerber - 22. 10. 2008. 20:40:32 ---prvog što sam vidio doveo je željko bebek na izložbu u slavonski brod od tada se već dosta proširio u našoj zemlji zanima me dali ga je ko probao u lovu kod nas i dali ima ko kakve clipove ili linkove gdje pas radi na divljač u svojoj domovini.

--- Kraj citata ---

sta si god vidio zaboravi!
to cudo nije gonic! i u HR. nesmije se koristiti u lovu! tema se moze komotno prebaciti NELOVNE PASMINE!  uf

--- Kraj citata ---
zaboravih napisati.. ote mi riječ iz usta...

--- Kraj citata ---

 ;)

kerber:
pas spada u goniče u hrvatskoj je zabranjen za lov to je točno ali naši ljudi su probali i veće gluposti pa me nebi čudilo da neko ima iskustvo barem na gateru i sa njima.apsolutno se slažem da su linije u hrvatskoj nelovne i nemam nikakvih ambicija da bi planirao išta s njima čista znatiželja.a morate priznati da bi bilo zanimljivo pogledati neki clip oblajavanje recimo lava happi

Zoran:

--- Citat: kerber - 22. 10. 2008. 23:25:15 ---pas spada u goniče u hrvatskoj je zabranjen za lov to je točno ali naši ljudi su probali i veće gluposti pa me nebi čudilo da neko ima iskustvo barem na gateru i sa njima.apsolutno se slažem da su linije u hrvatskoj nelovne i nemam nikakvih ambicija da bi planirao išta s njima čista znatiželja.a morate priznati da bi bilo zanimljivo pogledati neki clip oblajavanje recimo lava happi

--- Kraj citata ---

mene stvarno cudi kako si ti nabaso na ovaj forum?
postoje trazili ce pa mozes njuskati po internetu!
i onda se nagledas onoga sta te zanima!
te stvari koe tebe zanimaju one LOVCE ne zanimaju! i tu dolazi do toga, citat;ali naši ljudi su probali i veće gluposti pa me nebi čudilo

pa nemoj da tvoje teme, na lovackom foruma spadaju u te gluposti!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju