Lovna kinologija > Lovna kinologija

rhodesian ridgeback

<< < (4/5) > >>

dean:
Kerber samo ti piše. Nema beda! Nikola je gledao ako se ne varam kako je taj pas ušao u gater i za 3 sekunde su ga nosili vani u djelovima. To je jedan primjer kod nas, a primjera ima mnogo pa ajmo s njima van. Treba poštivati i cijeniti i tu pasminu, kao i karelca i dogo-a. U matičnim zemljama su ponos i dio tradicije, nemojmo po njima pljuvati ako o njima nikaj ne znamo ili ako ih ne shvaćamo.

Zoran:

--- Citat: dean - 24. 10. 2008. 13:00:40 ---Kerber samo ti piše. Nema beda! Nikola je gledao ako se ne varam kako je taj pas ušao u gater i za 3 sekunde su ga nosili vani u djelovima. To je jedan primjer kod nas, a primjera ima mnogo pa ajmo s njima van. Treba poštivati i cijeniti i tu pasminu, kao i karelca i dogo-a. U matičnim zemljama su ponos i dio tradicije, nemojmo po njima pljuvati ako o njima nikaj ne znamo ili ako ih ne shvaćamo.

--- Kraj citata ---

pa sta sam ja sad prije tvoga posta napiso!?

dean:
Ne znam i ne zanima me. Prvo gledam od koga ide, a onda kaj ide i tako to tretiram.  uf  mad  z30

Zoran:

--- Citat: dean - 24. 10. 2008. 13:09:14 ---Ne znam i ne zanima me. Prvo gledam od koga ide, a onda kaj ide i tako to tretiram.  uf  mad  z30

--- Kraj citata ---

i šta ti hoces molimte sa tim reci???
ja sam mislio da tvoja recenica sluzi za nas da nas ti upozoris na sebe?

kako ispucas 500dijabola, 100mk.metaka, i jos nekoliko iz karabina!
pa onda srnjaka na 20metra puknes po rebrebrima?
i još se ljubakas sa optikom?
 fre

PinzHunter:

--- Citat: RR - 10. 11. 2008. 22:00:18 ---
--- Citat: PinzHunter - 10. 11. 2008. 20:36:27 ---
Bilo bi dobro da nam tog psa predstaviš u pravom svijetlu. Tako reci u slici i rijeci jer mi isto zelimo da ucimo.



--- Kraj citata ---

Biti ce mi drago.
Ako vas nesto konkretno zanima, pitajte. :-)

--- Kraj citata ---

Sve nas zanima.Općenito. Ovaj forum sluzi svima da nesto nauce,mnoge pasmine su vec predstavljene i komentiraju se i dan danas.
 d1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju