Lovna kinologija > Lovna kinologija

a šta su ti pticari?

<< < (13/18) > >>

Zoran:
file sad ja i ti poceli pricati o ukusima šta ko voli!

da upravu si treba svu divljac da markira i pokazuje!
ali svu divljac e sad kroz ovoliko bla bl abla postova je to šta pricam da niej pogrešno ako nesto drugo markira od divljaci "KOJU" baš nelovimo.,.,.

a sad se sjeti,,, jedne noci na planini uz roštilj bio jedan Njemacki kratkodali p. i donese puha zivog!  uf
jebiga oni mene baš posjecaju na miseve i krtice i te pizdarije! ali eto progledacemo mu kroz prse jer ipak se love puhovi!  lizi

Zoran:

--- Citat: SEJFO - 08. 02. 2010. 21:49:40 ---
 File u pravu si 100%  i bolji si poznavalac ptičara od Zorana,,,,, a ti se Zorane.... ljuti do mile volje............žao mi je što ovo nije zajebancija!!!!  ref ref ref ref ref zagi

--- Kraj citata ---

ja bi se slozio sa sejfom i onome ko mu je slozio drva u šupicu  zagi

Zarko:
Mislim da su se pobrkali loncici,Zoran je postavio ovo,koliko sam ja shvatio da prikaze srz i bit same marke,moje licno misljenje je da je to samo teorijski moguce,da on treba da markira sve zivo,ali budimo realni jako malo lovaca ce tolerisati psa da svako malo markira sve zivo,i sasvim je normalno da ce ga usmeravati na lovnu divljac,pa i da smo u Africi forsirali bi marku na tog jbng nosoroga. Da li to utice na uzgoj i slabljenje marke? Misliim da ne,pa mi svakako forsiramo marku,ne zapostavljamo ju ni u kom slucaju,samo usmeravamo psa na ono sto je bitno za nas kao lovce..... Ne znam mozda gresim..... d1

File:
Zorane nije ko šta voli nego šta LOVI a večina lovi ono što sam ja nabrojao s ptičarima a to je sutna pernata i dlakava divljač

Zoran:

--- Citat: File - 08. 02. 2010. 22:25:59 ---Zorane nije ko šta voli nego šta LOVI a večina lovi ono što sam ja nabrojao s ptičarima a to je sutna pernata i dlakava divljač

--- Kraj citata ---

Kud svi Turci tuda i mali Mujo   superti

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju