Lovna kinologija > Lovna kinologija

a šta su ti pticari?

<< < (14/18) > >>

Zoran:
a sad ispcetka....
odkud to da se desi ako je tako da ipak markira i one životinjice KOJE LOVCI eto ne love!
pa šta onda nemarkiraju samo tu neku "lovnu" po tvome divljac?
dali si možeš zamisliti uzgoj sam da kroz ta neka stoljeca i da dođe neko na ideju samo da markira ono šta se lovi!
ili je više uzgajan zbog toga da pokazuje divljac!

a i odkud to da se eto "preporucuje" da se pocne sa štenetom sa preplicama kao one duže leze bla bla bla???
zasto to da radim a ja hocu samo fazane?=?
ili šta one zemlje koje nemaju prepelice?
ko je upce doše na prepelice da se to tako preporuci*?
zasto ne odmah na fazane?
jeli sad mi ucimo psa ono šta mu je urođeno, ili na šta sad ovo sve skupa izgleda,,
po toj tvojoj teoriji?

zasto trebam bodriti i havliti psa uopce kad markira ??? a njemu to ko nama dobar dan???

 

jura23:
KOJE TEBE GLUPOSTI MUČE ČOVJEČE...

magwin:

--- Citat: Zoran - 08. 02. 2010. 23:00:38 ---a sad ispcetka....
odkud to da se desi ako je tako da ipak markira i one životinjice KOJE LOVCI eto ne love!
pa šta onda nemarkiraju samo tu neku "lovnu" po tvome divljac?
dali si možeš zamisliti uzgoj sam da kroz ta neka stoljeca i da dođe neko na ideju samo da markira ono šta se lovi!
ili je više uzgajan zbog toga da pokazuje divljac!

a i odkud to da se eto "preporucuje" da se pocne sa štenetom sa preplicama kao one duže leze bla bla bla???
zasto to da radim a ja hocu samo fazane?=?
ili šta one zemlje koje nemaju prepelice?
ko je upce doše na prepelice da se to tako preporuci*?
zasto ne odmah na fazane?
jeli sad mi ucimo psa ono šta mu je urođeno, ili na šta sad ovo sve skupa izgleda,,
po toj tvojoj teoriji?

zasto trebam bodriti i havliti psa uopce kad markira ??? a njemu to ko nama dobar dan???

 

--- Kraj citata ---

 bravooo


neki te ne razumiju baš.

Zarko:
jeli sad mi ucimo psa ono šta mu je urođeno?


ovo si rekao totalno amaterski skroz,zvucis kao neko ko ocekuje od psa kome je urodjena marka i aport da eto on sam to tek tako uradi,jer Boze moj,pa to mu je urodjeno! Svaki urodjeni instinkt kod psa treba probuditi pre svega,nema tu pravila,e  sad svi sa 3 meseca moraju u marku,i svi moraju na prepelicu,gde to pise? Neki psi udju u prvu marku pre,neki kasnje,nije bit prepelica vec budjenje urodjenog.

File:
pa sokole dragi neznam kako da ti objasnim,probat ću tim kako je žarko nazvao amaterskim riječnikom da ti pojasnim...

Meni se s 13 dizao kur.c na sve što se kretalo na dvi noge i zvalo se žensko,a kad sam malo stasao tražio sam da to i liči na nešto tj. da bude prava rasna divljač ;D ;D

tako i pas dok je mali ferma razno razne pizdarije a kad stasa ferma samo ono što je nabrojano,osim ako je ima blagi poremečaj pa i sa 5 godina zakucava ferme po 500 put na vjeverice bez da je to ikad isprid njega ubijeno...
 d1 d1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju