Lovna kinologija > Lovna kinologija

a šta su ti pticari?

<< < (15/18) > >>

Zoran:
nepricamo file o tvom pišelincu!
ni o tome nekom ubijanju!

trebaš da razumiješ to da su pticari samo zbog toga da svu divljac markiraju pokazuju!
e sad šta si ti ostario pa si poceo da biraš ženske za takve se veli od biraca nema jebaca!
to je tvoj ukus šta ces ti ševiti a ševiti je tebi urođeno!
a nije ti urođeno da biraš!!!

Zoran:

--- Citat: Zarko - 08. 02. 2010. 23:56:56 ---jeli sad mi ucimo psa ono šta mu je urođeno?


ovo si rekao totalno amaterski skroz,zvucis kao neko ko ocekuje od psa kome je urodjena marka i aport da eto on sam to tek tako uradi,jer Boze moj,pa to mu je urodjeno! Svaki urodjeni instinkt kod psa treba probuditi pre svega,nema tu pravila,e  sad svi sa 3 meseca moraju u marku,i svi moraju na prepelicu,gde to pise? Neki psi udju u prvu marku pre,neki kasnje,nije bit prepelica vec budjenje urodjenog.

--- Kraj citata ---

šta je tebi profesjonalno imati štene bez rodovnice?

šta sam si uzeo psa pticara ako je njemu to sve urođeno?
šta bi ja trebo onda sa njim da radim=?

imaš razno razne karaktere pasa, koji drzgacje ili slicno rade pokazuju urođene osobine TI ŠTA TU MOŽEŠ DA RADIŠ JE TO DA PSA NAVIKENS NA TO DA ON ZA VOJ COPR RADI!
da ces mu ti sad objesniti i bla bla bla da ti od njega ocekivas da markira a on nema pojma šta je markiranje ili nije uređeno mu to?
pa vjerovatno da si neces uzeti takvoga psa koji nema te urođene osobine!! ako ti treba pas koji markira))))

sad šta vi opet mješate jeste markiranje i lov!
pa odite sa pticarem postavite covjeke u polje i dođite sa psom on ce ga markirati?
i sad ja neznam šta vam nije jasno??

pticaru je da markira sve,, e sad sta svaki pas ima drugacijeg gazdu i šta se pas usmjerava za potreba pojedinca to je skroz nesto drugo!!!!

Zarko:
Kad sam napisao amaterski nisam mislio na profesionalno,vec si zvucao ko neko ko nema iskustva,a ja bas TO za te be ne mislim  d1 zato me je to iznenadlo,a ti si sa onim prvim fulao totalno d1

File:
Jučer sam se čuo s organizatorom IPO jer vodim ovo štene na IPO i tako pitam ja nejga šta i kako...

a on mi kaže IPO je na fazana i on ga triba markirat,pitam se zasto nisu postavili ježa,ili miša uf uf uf uf uf uf uf uf uf uf uf uf uf uf

Istina istina ne jebem svašta medicusuper medicusuper 

Zoran:

--- Citat: File - 09. 02. 2010. 11:54:27 ---Jučer sam se čuo s organizatorom IPO jer vodim ovo štene na IPO i tako pitam ja nejga šta i kako...

a on mi kaže IPO je na fazana i on ga triba markirat,pitam se zasto nisu postavili ježa,ili miša uf uf uf uf uf uf uf uf uf uf uf uf uf uf

Istina istina ne jebem svašta medicusuper medicusuper 

--- Kraj citata ---

pa šta njega nepitaŠ?
pitaj ga jeli pas uzgajan za ipo?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju