Lovna kinologija > Odgoj i školovanje lovačkih pasa

KAKO ŠKOLUJETE SVOJE PTIČARE?

<< < (6/27) > >>

medo:

--- Citat: SUMO - 26. 07. 2007. 15:43:07 ---pa citas li pazljivoč Postoji standard, pas je bio lepsi ali ga je vodio anonimni decko...

--- Kraj citata ---
Upravo to d4
Zato me natjecanja manje zanimaju ali volim dobru utakmicu na vepra.Ipak lov sa deckima i nasim psima punih mana i vrlina najdrazi su mi z10.Svaki pas je eksterijerno prilicno lijep ali u radu su razliciti svi.Valjda kao i gospodari ;D

skyangel:
IPO riješite da ispoštujete zakon, a onda vodite psa u LOV, a ne na izložbe...  ;D

medo:

--- Citat: skyangel - 27. 07. 2007. 07:55:10 ---IPO riješite da ispoštujete zakon, a onda vodite psa u LOV, a ne na izložbe...  ;D

--- Kraj citata ---
E zakon,zakon mamu mu >:(
Sve na papiru mora biti ali u praksi ludilo.
Zanimljivo je koliko se vodi stvari o psima.Ako nije lijep ili nema IPO ne snmijes ga voditi ulov ili nije dopusten za rasplod itd.
A onda odes na ulicu i vidis narkomane,alkoholicare,lopove i one sto ne daju drustvu nista.Ipak oni mogu imati djecu i raditi socijalne probleme,a mom prijatelju kojem pas nije bio neki ljepotan rekli su"Ovom psu ne bi trebalo dati da se pari itd."
On je bio u kom 7 dana jer pas je fantastican u lovu.Ipak slazem se da trba zadrzati i razvijati sve bolje genetske osobine ali u buducnosti mozda nas psi i preteknu ;D ;D ;D

Viktor:
Po meni je Hari neprikosnoveni kralj i njegova odricanja su zaista velika, on je profesionalac u pravom smislu riječi. Biti 14 puta prvak Svijeta nije mala stvar!
Ono što on ima u kombiju, a trenutno pogotovo Amor i Alba.....san......!!!

Ovdje smo cijeli dan lovili prepelice i fazane na 35 Celzijusa  ;D ;D ovisnost!!!!
Ovdje je on letio moju ženku iza ferme Rine.





Jel netko možda probao koristiti kolinke za trening pasa  ;) ;)treniraš, pas markira, podigne ih i one se vrate u volijeru  ::) ::) ;D ;D

Pozdrav Viktor

medo:

--- Citat: Viktor - 27. 07. 2007. 22:08:44 ---Po meni je Hari neprikosnoveni kralj i njegova odricanja su zaista velika, on je profesionalac u pravom smislu riječi. Biti 14 puta prvak Svijeta nije mala stvar!
Ono što on ima u kombiju, a trenutno pogotovo Amor i Alba.....san......!!!

Ovdje smo cijeli dan lovili prepelice i fazane na 35 Celzijusa  ;D ;D ovisnost!!!!
Ovdje je on letio moju ženku iza ferme Rine.





Jel netko možda probao koristiti kolinke za trening pasa  ;) ;)treniraš, pas markira, podigne ih i one se vrate u volijeru  ::) ::) ;D ;D

Pozdrav Viktor

--- Kraj citata ---
To stoji samo te pse nisam imao prilike vidjeti,nazalost

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju